Banner 980x90

Ziemas virsjaku tendences 2022.–2023.

Lai arī saule vēl aizvien mūs lutina ar siltumu un vasarīgs apģērbs turpina būt aktuāls, nedrīkst aizmirst, ka aukstie gada mēneši strauji tuvojas. Siltas, ērtas un stilīgas ziemas virsjakas jau pavisam drīz atkal kļūs par neatņemamu ikdienas apģērba sastāvdaļu. Tādēļ ir vērts ieskatīties nākamās ziemas sezonas apģērbu modes tendencēs. 

Sieviešu ziemas virsjaku tendences

Daudzveidība ir viena no 2022.–2023. ziemas sezonas tendenču vadmotīviem. Katra varēs atrast kaut ko sev. Blakus jaunām tendencēm modē ir atgriezušies arī klasiski mēteļu piegriezumi, ziedu un dzīvnieku raksti, kā arī mākslīgo kažokādu apdares, kas ļaus izveidot spilgtu koptēlu. Oversize dūnu jakas un mēteļi ir modes aktualitāte arī šosezon, spēlējoties ar asimetriskiem piegriezumiem, siluetiem, materiāliem un krāsām. Tieši gaišas krāsas dominēs šīs sezonas virsjakās – no dažādu nokrāsu pelēkām, zilām, zaļām un dzeltenām līdz pasteļkrāsām un baltam tonim.

Viena no stilīgākajām 2023. gada ziemas modes tendencēm ir baltas krāsas bleizera stila vilnas mētelis, kas piestāv pie jebkura apģērba. Taču šī sezona nav iedomājama bez parkas jeb ērtas, vēja necarlaidīgas un ūdensizturīgas ziemas virsjakas ar kapuci un ietilpīgām kabatām. Parka tiek uzskatīta par vissiltāko virsjaku veidu. Šogad tās tiek piedāvātas arī garākas. Vienkāršais piegriezums, tā taisnās līnijas, lielā kapuce, daudzās kabatas, kombinētā aizdare ar rāvējslēdzēju un pogām netraucē valkātājas kustībām, padarot parku par ļoti ērtu apģērbu, kas piemērots gan ikdienas lietošanai, gan sportiskām aktivitātēm. Tādi ziemas virsjaku un apģērbu ražotāji kā, piemēram, Didriksons piedāvā daudzveidīgus parku modeļus, kuru starpā ir arī šosezon aktuālās džinsu parkas, dūnu jaku parkas, ādas parkas un parkas ar krāsainiem mākslīgās kažokādas apdares elementiem.

Vīriešu ziemas virsjaku tendences

Parka, viennozīmīgi, ir ziemas virsjakas veids, kam nepastāv dzimumu robežas. Visi vēlas aukstajā un drēgnajā laikā justies ērti un silti. Parku stāvās apkakles, kapuces un pilna garuma rāvējslēdzēji aiz pogājamas aizdares ir apģērba elementi, kas palīdz saglabāt siltumu drēgnā un vējainā laikā. Ražotāji un dizaineri šajā sezonā piedāvā universālus parku modeļus, kuri ir vienlīdz ērti un stilīgi apģērbi neformāliem pasākumiem, ikdienai un aktivitātēm brīvā dabā. Formālāka stila ziemas apģērbam var izvēlēties dūnu jakas ar plānāku stepējumu, stāvu apkakli un tumšākām krāsām. Pieejamas dažādu audumu stepētās jakas no kokvilnas, zīda, vilnas, poliestera un filca. Savukārt neilona, poliestera vai poliamīda pildvielas stepējumā būs ūdensizturīgas un ļaus apģērbam saglabāt siltumu visos laikapstākļos. Līdzīgi kā parkas, arī stepētas jakas nodrošina valkātāja kustību brīvību un ir ērtas.

2023. gada ziemas sezonā galvenie vīriešu virsjaku un mēteļu kvalitātes faktori ir apģērba piegriezums un šuvums, kā arī oderes materiāls. Taču krāsu izvēle ir tikpat plaša kā sieviešu ziemas virsjaku modē. Blakus ziemas virsjakām neitrālos toņos vai melnā un pelēkā krāsā ir pieejamas arī spilgtākas krāsas, kā ķiršu sarkanā, zilā, zaļā un brūnā. Klasiska piegriezuma mētelis ir modes tendence, kas ir vienmēr ir aktuāla. Šogad īpašu stilu tam piešķir rūtiņu raksts un kontrastējoši krāsu salikumi. Kontrasts starp melno un sarkano, melno un bēšo vai melno un pelēko krāsu piesaista uzmanību un rada stila izjūtā spilgtu apģērba koptēlu.

Drēgnajos ziemas mēnešos tieši virsjakas būs pirmais stila un komforta elements, kas reprezentēs tā valkātāju. Meklējot sev visatbilstošāko ziemas virsjaku, neaizmirstiet ieskatīties plašajā 220.lv ziemas apģērba klāstā, kurā atradīsiet arī Skandināvijas zīmola Didriksons plašu apģērba izvēli, kā arī citu zīmolu dūnu jaku un parku piedāvājumu.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu