Vietējās ziņas

 • Dažas ierīces, kas atvieglos jauno vecāku rūpes par mazuli

  Jaundzimušā ienākšana ģimenē ir liela laime un tajā pašā laikā arī liels pārbaudījums, jo tas prasīs no jaunajiem vecākiem lielu pacietību un enerģiju. Vecāku nogurums mazuļa pirmajā dzīves gadā ir tiešām liels. Tomēr, lai vecāki spētu saglabāt arī savu fizisko un emocionālo veselību labā stāvoklī, viņiem ir nepieciešams apkārtējo atbalsts un palīdzība. 

 • 8 ieteikumi, kurus ņemt vērā, remontējot dzīvokli ar mazu budžetu

  Kuram gan nepatīk dzīvot skaistā un pēc saviem ieskatiem labiekārtotā mājoklī? Tiesa gan, dzīvokļa remonts, lai arī vajadzīgs, tomēr kopumā ir diezgan dārgs prieks, jo savu ieguldījumu prasa gan materiāli, gan meistaru darbs, ja vien paši neprotat paveikt visu nepieciešamo, gan, protams, arī mēbeles un dizaina priekšmeti. 

 • Dormeo matrači, segas, spilveni: kam jāpievērš uzmanība pirms to iegādes?

  Foto: 1a.lv

  Ja runājam par segām, spilveniem un jo īpaši matračiem, Dormeo ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas mēdz iešauties prātā. Taču kā orientēties šī ražotāja plašajā piedāvājumā? Par to – raksta turpinājumā!

 • Kā iepriecināt un apsveikt bērnu izlaidumā?

  Klāt ir izlaidumu laiks, kad svētkiem gatavojas gan bērnudārznieki, kuri pošas uz skolu, gan pamatskolu un vidusskolu absolventi, kuri arī pēc saspringtā eksāmenu laika būs pelnījusi skaistas svinības, ģimenes un radu apsveikumus. Piedāvājam dažas interesantas un noderīgas idejas gan dāvanām, gan aktivitātēm, kas jums var noderēt jau tuvākajās nedēļās, lai noorganizētu jaukas un sirsnīgas izlaiduma svinības un apsveiktu gan mazos, gan lielos absolventus.

 • Reklāma un sludinājumi Aizkrauklē pasaules līmenī ar Dalder.lv

  Jaunais un unikālais Dalder.lv sludinājumu portāls un tā radītāji ir pārliecināti, ka arī Latvijas iedzīvotājiem, un jo īpaši reģionu iedzīvotājiem Aizkraukles novadā, nepieciešams ne tikai vienkārši sludinājumu portāli, bet vienlaikus arī mārketinga instrumenti, ar kuru palīdzību pārdevējiem iespējams gan ievietot sludinājumus, gan organizēt komunikāciju ar pircējiem. Dalder lielākā priekšrocība ir nebijusī pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem ikvienā Latvijas pilsētā un novadā. Kur pašlaik atrodama reklāma Aizkrauklē? 

 • Ar pieredzi cirsmu pirkšanā

  Ja jūs esat cirsmas īpašnieks, tad šķiet, kas gan var būt vēl vienkāršāks kā pārdot cirsmu, jo sludinājumu portāli un citi masu saziņas līdzekļi vai plīst no pārpilnības ar piedāvājumiem, ka pērk cirsmas. Taču – vai jūs esat aizdomājušies, ka mūsu valstī cirsmas pērk ne tikai vietējie uzņēmēji, bet ir arī daudzas firmas no ārzemēm, piemēram, Zviedrijas, Igaunijas un citām valstīm? Un visas kā viena, protams, sola augstas cenas...

 • Jaunas riepas – drošība uz ceļa

  Jaunu riepu iegāde – tā ir garantija, ka mierīgi varēsit braukt vairākas sezonas, vismaz trīs. Taču tas gan nenozīmē, ka, tās iegādājoties, nevajadzētu pievērst uzmanību vairākiem aspektiem.

 • SIA "Airdek" – fasādes segumi jūsu mājai

  Publicitātes foto

  SIA "AIRDEK" dekoratīvais un siltinošais bloks ir veidots no gāzbetona, kam ir izveidots īpašs, acīm pievilcīgs dizains. Akmens materiāls ir ar porainu struktūru. Šie bloki ir ugunsdroši. 

 • 5 nepatiesi mīti par zobu kopšanu bērniem

  Zobārstu pieredze liecina, ka Latvijā bērnu zobu veselība nav apmierinoša. Neskatoties uz to, ka vecākiem pieejama plaša informācija par to, kā pareizi kopt bērna zobus, joprojām sabiedrībā valda dažādi nepatiesi mīti par šo tēmu. Paļaušanās uz tiem pakļauj bērna mutes veselību riskam un palielina iespēju, ka bērnam arī pieaugušā vecumā būs vairāk problēmu ar zobiem, nekā gribētos.

 • Jaunumi ātro kredītu nozarē

  Ik gadu jaunie ātrie kredīti Netcredit.lv portālā un citviet internetā papildina jau tā plašo aizdevumu klāstu ar arvien elastīgākiem risinājumiem. Tā kā jaunajiem aizdevējiem vēl nav savs klientu pulks, tie piesaka sevi ar izdevīgākām procentu likmēm, pielaidīgākiem kredītu piešķiršanas noteikumiem un kredītu brīvdienām.