Vietējās ziņas

 • 5 nepatiesi mīti par zobu kopšanu bērniem

  Zobārstu pieredze liecina, ka Latvijā bērnu zobu veselība nav apmierinoša. Neskatoties uz to, ka vecākiem pieejama plaša informācija par to, kā pareizi kopt bērna zobus, joprojām sabiedrībā valda dažādi nepatiesi mīti par šo tēmu. Paļaušanās uz tiem pakļauj bērna mutes veselību riskam un palielina iespēju, ka bērnam arī pieaugušā vecumā būs vairāk problēmu ar zobiem, nekā gribētos.

 • Jaunumi ātro kredītu nozarē

  Ik gadu jaunie ātrie kredīti Netcredit.lv portālā un citviet internetā papildina jau tā plašo aizdevumu klāstu ar arvien elastīgākiem risinājumiem. Tā kā jaunajiem aizdevējiem vēl nav savs klientu pulks, tie piesaka sevi ar izdevīgākām procentu likmēm, pielaidīgākiem kredītu piešķiršanas noteikumiem un kredītu brīvdienām.

 • Kosmētika, kas liek sejai izskatīties lieliski! 

  Foto: Shutterstock.com

  Vienalga, vai Tu izvēlies krāsoties spilgti vai arī Tava iecienītākā izvēle ir neuzkrītoša kosmētika, nav šaubu, ka ikvienai sievietei ir nepieciešami vismaz daži nieciņi, kas palīdz sejai izskatīties žilbinoši. Lūk, četras lietas, kas atrodamas Drogas interneta veikalā, un būs neaizvietojamas Tavā kosmētikas maciņā. 

 • 11 pazīmes, kas liecina, ka Tu esi īsts sporta entuziasts

  Pat vienkārša spēle, kura sastāv tikai no bumbiņas un raketes, var daudziem cilvēkiem sagādāt prieku. Tādas pašas sajūtas saved kopā ļaužu pūļus, kas kopā skatās dažādas sporta pārraides. Fani piedzīvo prieku un sajūsmu ik reizi, kad viņiem ir iespēja skatīties savu mīļāko sporta veidu. Sporta bārs Optibet ir noskaidrojis 11 pazīmes, kas liecina – Tu esi īsts sporta fans. Ieskaties, iespējams, kāda no tām atbilst arī Tev?

 • Pārbaudiet, vai ātrais aizdevums bez ķīlas var būt noderīgs arī Jums!

  Foto: Shutterstock.com

  Plānojot ikmēneša budžetu, svarīgi ņemt vērā negaidītu tēriņu varbūtību. Mūsdienās ir divi veidi, kā tikt galā ar neieplānotām situācijām - izmantot iekrājumus vai aizņemties īstermiņā. Ne visiem ir pieejams pirmais variants, tāpēc ātrais aizdevums bez ķīlas ir stabili pieprasīts. Uzziniet šajā rakstā, kā ir iekārtots kredīts bez ķīlas nodrošinājuma, kur to meklēt un kā izvērtēt aizdevuma nepieciešamību konkrētā situācijā!

 • Comparo.me – salīdzini pakalpojumus vienuviet!

  Ikdienā, iegādājoties nepieciešamās preces vai izmantojot plaši pieejamo pakalpojumu klāstu, nereti nākas pavadīt garas stundas lielveikalos, lai izvēlētos labāko no piedāvājumiem. Kā būtu, ja Tu to varētu darīt, neizejot no mājām, tādējādi ietaupot dārgo laiku? Tas viss ir iespējams, izmantojot Comparo.me piedāvājumu! Kas tas ir, kā to lietot un kāpēc tas var kalpot par lielu palīgu ikdienas dzīvē? Par visu raksta turpinājumā!

 • Kā zināt, ka viņš mani bildinās? 3 pieredzes stāsti

  Foto: LIGAVAM.LV / LINDA LAUVA

  Iespējams, katra sieviete attiecībās ir domājusi, kad notiks tas mirklis. Kā nojaust, ka mīļotais vīrietis grasās tevi bildināt un pavisam drīz pirkstā tiks uzvilkts saderināšanās gredzens?

 • Pusaudze pirmo reizi pie ginekologa: daži padomi mammai un meitai

  Jaunai meitenei, kad viņai ieplānota pirmā vizīte pie ginekologa, uztraukums var būt īpaši liels, jo pirmo reizi vajadzēs runāt par delikātām lietām, atkailināt intīmās zonas nepazīstamam cilvēkam. Lai viesošanās ginekologa kabinetā sasniegtu savu mērķi, lai nerastos bailes un pretestība, ir svarīgi ginekologa apmeklējumam sagatavoties – gan psiholoģiski, gan praktiski. 

 • Ar kādiem izdevumiem jārēķinās, ja grib iegūt autovadītāja apliecību

  Izmaksas ir viens no pirmajiem un svarīgākajiem jautājumiem, kas interesē tos, kuri plāno iegūt autovadītāja apliecību. Pēc tā, kādas ir izmaksas, kursanti arī salīdzina autoskolas un meklē sev piemērotāko variantu. Protams, milzīgas atšķirības cenās nebūs, tomēr arī dažu desmitu eiro ietaupījums ir vilinošs, lai autoskolas piesaistītu interesentus.

 • Ir īpašums – ir nauda. Vai tiešām tik vienkārši?

  Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir viens no populārākajiem veidiem, kā iegūt lielāku naudas summu savām vajadzībām. Vai tas nozīmē, ka ikviens, kuram ir nekustamais īpašums, var ātri tikt pie naudas, ieķīlājot savu īpašumu? Teorētiski, jā. Praktiski – tomēr ir jārēķinās ar dažādiem aspektiem, nosacījumiem un arī sekām, kas nāk līdzi šim patiesībā nopietnajam lēmumam ieķīlāt savu nekustamo īpašumu.