Vietējās ziņas

 • Kādu labumu dod zivju eļļas lietošana

  Zivju eļļa kā viens no būtiskiem organisma atbalstiem īpaši rudenī, ziemā un pavasarī ir zināms ikvienam. Tomēr tikai retais patiešām arī lieto zivju eļļu, gūstot savai veselībai nozīmīgus ieguvumus. Kāpēc šim paradumam vajadzētu mainīties un zivju eļļas devai kļūt par ikdienas neatņemamu rituālu visos gada tumšajos un aukstajos mēnešos? Lūk, būtiskākie ieguvumi un labumi, ko var sagaidīt, ja regulāri lieto zivju eļļas preparātus.

 • Kā interesanti pavadīt laiku ar ģimeni Ziemassvētku brīvdienās

  Gada nogalē svinam ne tikai vienus no gaidītākajiem svētkiem, bet skolēniem ir arī brīvlaiks, kā arī daudzi vecāki šajā laikā ieplāno atvaļinājumu, lai varētu pavadīt laiku ar ģimeni. Tāpēc aktuāla ir tēma, kā tad šajās garajās brīvdienās jēgpilni un aizraujoši pavadīt laiku kopā visiem ģimenes locekļiem? Piedāvājam dažas noderīgas idejas.

 • Ko vērts iegādāties izpārdošanas laikā?

  Izpārdošana ir lielisks veids, kā ietaupīt un iegādāties lietas, kas jums kādreiz patika, bet cena atbaidīja. Tomēr ieteicams nezaudēt galvu un iegādāties visu pēc kārtas, jo šādā veidā jūs iztērēsiet daudz līdzekļu un iegādāsieties lietas, kuras vēlāk nelietosiet.

 • Pareizais matracis ir īsākais ceļš uz kvalitatīvu miegu

  Kad ir runa par miegu, nereti cilvēkus iedala pūcēs un cīruļos. Arī miega ilgums ir karsta tēma – gulēt 8 stundas? 10 stundas? Varbūt kādam pietiek ar 4 stundām? Neatkarīgi no tā, kādas ir cilvēka miega īpatnības, gandrīz visi gulētāji izmanto matračus.

 • Dažas ierīces, kas atvieglos jauno vecāku rūpes par mazuli

  Jaundzimušā ienākšana ģimenē ir liela laime un tajā pašā laikā arī liels pārbaudījums, jo tas prasīs no jaunajiem vecākiem lielu pacietību un enerģiju. Vecāku nogurums mazuļa pirmajā dzīves gadā ir tiešām liels. Tomēr, lai vecāki spētu saglabāt arī savu fizisko un emocionālo veselību labā stāvoklī, viņiem ir nepieciešams apkārtējo atbalsts un palīdzība. 

 • 8 ieteikumi, kurus ņemt vērā, remontējot dzīvokli ar mazu budžetu

  Kuram gan nepatīk dzīvot skaistā un pēc saviem ieskatiem labiekārtotā mājoklī? Tiesa gan, dzīvokļa remonts, lai arī vajadzīgs, tomēr kopumā ir diezgan dārgs prieks, jo savu ieguldījumu prasa gan materiāli, gan meistaru darbs, ja vien paši neprotat paveikt visu nepieciešamo, gan, protams, arī mēbeles un dizaina priekšmeti. 

 • Dormeo matrači, segas, spilveni: kam jāpievērš uzmanība pirms to iegādes?

  Foto: 1a.lv

  Ja runājam par segām, spilveniem un jo īpaši matračiem, Dormeo ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas mēdz iešauties prātā. Taču kā orientēties šī ražotāja plašajā piedāvājumā? Par to – raksta turpinājumā!

 • Kā iepriecināt un apsveikt bērnu izlaidumā?

  Klāt ir izlaidumu laiks, kad svētkiem gatavojas gan bērnudārznieki, kuri pošas uz skolu, gan pamatskolu un vidusskolu absolventi, kuri arī pēc saspringtā eksāmenu laika būs pelnījusi skaistas svinības, ģimenes un radu apsveikumus. Piedāvājam dažas interesantas un noderīgas idejas gan dāvanām, gan aktivitātēm, kas jums var noderēt jau tuvākajās nedēļās, lai noorganizētu jaukas un sirsnīgas izlaiduma svinības un apsveiktu gan mazos, gan lielos absolventus.

 • Reklāma un sludinājumi Aizkrauklē pasaules līmenī ar Dalder.lv

  Jaunais un unikālais Dalder.lv sludinājumu portāls un tā radītāji ir pārliecināti, ka arī Latvijas iedzīvotājiem, un jo īpaši reģionu iedzīvotājiem Aizkraukles novadā, nepieciešams ne tikai vienkārši sludinājumu portāli, bet vienlaikus arī mārketinga instrumenti, ar kuru palīdzību pārdevējiem iespējams gan ievietot sludinājumus, gan organizēt komunikāciju ar pircējiem. Dalder lielākā priekšrocība ir nebijusī pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem ikvienā Latvijas pilsētā un novadā. Kur pašlaik atrodama reklāma Aizkrauklē? 

 • Ar pieredzi cirsmu pirkšanā

  Ja jūs esat cirsmas īpašnieks, tad šķiet, kas gan var būt vēl vienkāršāks kā pārdot cirsmu, jo sludinājumu portāli un citi masu saziņas līdzekļi vai plīst no pārpilnības ar piedāvājumiem, ka pērk cirsmas. Taču – vai jūs esat aizdomājušies, ka mūsu valstī cirsmas pērk ne tikai vietējie uzņēmēji, bet ir arī daudzas firmas no ārzemēm, piemēram, Zviedrijas, Igaunijas un citām valstīm? Un visas kā viena, protams, sola augstas cenas...