Liepājas domes opozīcijas deputāti pieprasījuši vicemēra Hadaroviča demisiju
Par to Liepājas domē vakar ap plkst.17.00 iesniegts oficiāls pieprasījums.
Opozīcija uzskata, ka Hadarovičs, zaudējot "Saskaņas" atbalstu un tiekot izslēgts no šīs partijas, vairs nevar pildīt mēra vietnieka, Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes valdes locekļa un citus pienākumus. Viņš varot būt vien ierindas deputāts ārpus partijām.
Vilnītis akcentēja, ka Hadaroviča atdeve pilsētas attīstībā esot minimāla, viņš neesot attaisnojis uz sevi liktās cerības. Hadaroviča un viņam pakļauto domes darbinieku uzturēšanai un darbības nodrošināšanai visa sasaukuma laikā nepieciešams ap pusmiljons eiro.
Vilnītis apliecināja, ka opozīcija ir gatava sadarbībai ar valdošo Liepājas partiju, tomēr tāda iespēja esot maz ticama.
Opozīcija jau savas darbības sākumā pirms trim gadiem uzsvēra, ka, viņuprāt, trīs mēra vietnieki Liepājas domē ir par daudz.
Jau ziņots, ka no "Saskaņas" izslēgtie Hadarovičs un deputāts Romans Miloslavskis deputāta mandātus nenoliks un turpinās domē strādāt līdz nākamajām vēlēšanām, vakar preses konferencē apstiprināja abi deputāti.
Kā ziņots, partija "Saskaņa" 30.jūlijā no savām rindām izslēgusi abus divus savus pārstāvjus Liepājas domē - vicemēru Hadaroviču un deputātu Miloslavski, kuriem pārmet "priekšvēlēšanu programmas un valdes lēmumu nepildīšanu", aģentūrai LETA pastāstīja "Saskaņas" Kurzemes reģiona koordinators un Liepājas nodaļas valdes loceklis Agešins.
Līdz ar to var teikt, ka "Saskaņa" ir zaudējusi ietekmi Liepājā, kur partija pēc 2013.gada pašvaldību vēlēšanām pirmo reizi spēja iekļūt valdošajā koalīcijā. Pēdējās pašvaldību vēlēšanās ilggadējā Liepājas mēra Ulda Seska Liepājas partija nespēja iegūt absolūto vairākumu, tāpēc septiņiem saviem deputātiem koalīcijā piepulcēja trīs "Saskaņas" deputātus, savukārt opozīcijā tika atstāti pieci deputāti no nu jau likvidētās Reformu partijas.
"Konflikta situācija nevar turpināties mūžīgi, un šie deputāti negribēja dzīvot un strādāt draudzīgi," sacīja Agešins.
Uz sarakstu