Banner 980x90

Populārākie kaķu un suņu barības zīmoli Latvijā

Ikviens atbildīgs un gādīgs mājdzīvnieka saimnieks atzīs, ka kvalitatīva barība ir mīluļa labturības, veselības un ilga mūža pamatā. Tomēr mājdzīvnieka barības izvēle nebūt nav viegls uzdevums, turklāt barības sortiments zoo veikalu plauktos ir ļoti daudzveidīgs. Šeit atrodami desmitiem zīmolu, kas piedāvā dažādas klases barību, turklāt sortimentā ir barība gan atbilstoši mājdzīvnieka vecumposmam un šķirnes specifiskajām vajadzībām, gan konkrētu veselības stāvokļu risināšanai. 

Lai atvieglotu gan suņu, gan kaķu saimnieku izvēli, vaicājām Latvijā iecienītākā zoo veikala Dino Zoo ekspertiem, kādi tad ir šī brīža populārākie suņu un kaķu barības zīmoli Latvijā. Ja vēlies uzzināt vairāk par aktualitātēm mājdzīvnieku barības klāstā, turpini lasīt! 

Mājdzīvnieki un viņu saimnieki izvēlas pārbaudītus zīmolus 

Kā norāda Jūlija Koreņa, Dino Zoo veikala suņu preču kategorijas menedžere, suņu saimnieki izvēlas kvalitatīvus un pārbaudītus zīmolus, kas piedāvā Super Premium klases profesionālo suņu barību. Tas liecina par suņu saimnieku vēlmi saviem mīluļiem nodrošināt sabalansētu, augsti kvalitatīvu uzturu, taču vienlaikus jāmin arī tas, ka Super Premium suņu barības priekšrocība ir iespēja to pielāgot ne tikai dzīvnieka vecumam, bet arī šķirnes īpatnībām un vajadzībām, kas saistītas ar konkrētiem veselības stāvokļiem un vajadzībām. 

Iecienītākie suņu barības zīmoli 

Ontario 

 

Foto: dinozoo.lv 

Kanādas zīmols “Ontario” ražo Super Premium klases mājdzīvnieku barību, kas izstrādāta tā, lai mīlulim nodrošinātu visas nepieciešamās uzturvielas, vienlaikus neradot lieku slodzi dzīvnieka gremošanas sistēmai.

“Ontario” barības sastāvā ir tādas augstvērtīgas sastāvdaļas kā vistas, liellopu un jēra gaļa, zivis un tītara gaļa, kas nodrošina organismu ar veselīgai attīstībai nepieciešamajām olbaltumvielām, probiotikas veselai gremošanas sistēmai, dārzeņi imunitātes stiprināšanai, linsēklu eļļa kā veselīgs taukskābju avots, selēns un šķiedrvielas vēdera izejas veicināšanai.

 • Ontario Adult Medium Lamb and Rice, 12 kg: sausā Super Premium barība ar jēru un rīsiem pieaugušiem vidēju šķirņu suņiem vecumā no 1 līdz 8 gadiem. Hipoalerģiska barība, kuras sastāvā esošais olbaltumvielu avots (jēra gaļa) ir viegli sagremojams un reti izraisa alerģijas, savukārt zemais graudaugu saturs nodrošina barības piemērotību arī suņiem ar jutīgu gremošanas sistēmu. 
 • Ontario Adult Large Chicken and Potatoes, 12 kg: pilnvērtīga sausā suņu barība ar vistu un kartupeļiem pieaugušiem lielu šķirņu suņiem vecumā no 2 līdz 8 gadiem. Barības sastāvā ir zems graudaugu saturs, tāpēc barība piemērota arī suņiem ar jutīgu gremošanas sistēmu. Lielo šķirņu suņiem īpaši svarīgi rūpēties par dzīvnieka muskuļu un skeleta sistēmas veselību, tāpēc barība satur hondroitīnu un zivju eļļu, kas palīdz uzturēt muskuļu, skeleta sistēmas un locītavu veselību un funkcijas.  

Royal Canin 

 

Foto: dinozoo.lv 

Viens no iecienītākajiem suņu barības zīmoliem ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, viennozīmīgi, ir “Royal Canin”. Super Premium klases zīmols, kas piedāvā ļoti plašu barības klāstu dažādu šķirņu suņiem, turklāt barības klāstā ir arī barība, kas paredzēta specifiskiem veselības stāvokļiem. 

Barības sastāvs ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu katra mājdzīvnieka veselības un vecuma vajadzībām precīzi atbilstošu antioksidantu, vitamīnu un minerālvielu, šķiedrvielu un prebiotiķu devu. Uzņēmums nerimstoši turpina attīstīties, ražošanas procesā ņemot vērā aktualitātes un inovācijas mājdzīvnieku uzturzinātnes un veselības jomās, tā uzlabojot gan esošās, gan izstrādājot arvien jaunas barības receptes. 

 • Royal Canin Maxi adult, 15 kg: sabalansēta sausā barība pieaugušiem lielu šķirņu suņiem (26–44 kg) vecumā no 15 mēnešiem līdz 5 gadiem. Barības sastāvā ir augstas kvalitātes olbaltumvielas, sabalansēts diētisko šķiedrvielu daudzums, kas veicina barības sagremojamību un palīdz uzturēt optimālu ķermeņa svaru, kā arī sastāvdaļas, kas palīdz stiprināt lielo šķirņu suņu kaulus un locītavas.
 • Royal Canin SHN Mini Adult, 85 g konservi suņiem: pilnvērtīga Super Premium klases mitrā barība pieaugušiem mazo šķirņu suņiem (1–10 kg) vecumā no 10 mēnešiem līdz 12 gadiem. Sastāvā esošās vielas veicina gremošanas trakta veselību un līdzsvaro zarnu mikrofloru, kā arī palīdz uzturēt optimālu dzīvnieka svaru. Konservi ir papildināti arī ar vērtīgajām Omega-3 un Omega-6 taukskābēm, kas veicina ādas veselību un uzlabo apmatojuma izskatu. 

Rasco Premium 

 

Foto: dinozoo.lv 

Arī "Rasco Premium" ir augsti novērtēts un suņu saimnieku iecienīts Super Premium klases zīmols, kas ražo 100% pilnvērtīgu, augstākās kvalitātes barību. "Rasco Premium" barības sastāvā ir iekļauti augstvērtīgi olbaltumvielu avoti, piemēram, jēra un vistas gaļa, kas ir īpaši viegli sagremojami, vitamīni un minerālvielas vispārējās veselības un imunitātes stiprināšanai, kalcijs un fosfors zobu un kaulu veselībai, kā arī laša eļļa, kas veicina normālu ādas veselību un uzlabo dzīvnieka kažoka izskatu, padarot to spīdīgu un mīkstu. 

 • Rasco Premium Adult Lamb and Rice, 15 kg: sausā barība ar jēra gaļu un rīsiem pieaugušiem dažādu šķirņu suņiem. Barība ir īpaši viegli sagremojama, tādēļ ir piemērota suņiem ar jutīgu gremošanas sistēmu. Barības sastāvā ir arī alus raugs un laša eļļa ādas un apmatojuma veselībai un nervu sistēmas darbības atbalstam, kā arī cigoriņu ekstrakts un probiotikas normālai gremošanas sistēmas darbībai.
 • Rasco Premium Cheese Strips With Chicken, 230 g: vēloties palutināt savu četrkājaino draugu, svarīgi izvēlēties kvalitatīvus suņu kārumus. Šīs siera nūjiņas, kas aptītas ar žāvētu vistas gaļu, ir gards un veselīgs kārums pieaugušiem suņiem. 

Josera 

 

Foto: dinozoo.lv 

Vācu zīmols “Josera” ražo Super Premium klases sauso un mitro mājdzīvnieku barību. Zīmolam ir vairāk nekā 75 gadu pieredze mājdzīvnieku barības ražošanā, un barības sastāvā tiek iekļautas tikai augstvērtīgas un dabīgas sastāvdaļas, kas ir viegli sagremojamas un dzīvniekam nodrošina visas vecumam un veselības stāvoklim nepieciešamās uzturvielas. “Josera” barības ražošanā netiek izmantoti kvieši, soja, ĢMO, mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji un konservanti. 

 • Josera JosiDog Economy, 15 kg: kvalitatīva un sabalansēta barība pieaugušiem, vidēji aktīviem suņiem. Barības sastāvā ir arī sabalansēts kalcija un fosfora saturs kaulu un zobu attīstībai un veselībai.
 • Josera Adult Festival, Salmon, 12,5 kg: sausā Super Premium klases barība ar lasi pieaugušiem suņiem. Barību var dot gan sausā veidā, gan arī pievienot tai ūdeni, tā atdarinot mitrās barības tekstūru. Barības sastāvā ir taukskābes un vitamīni, kas palīdz uzturēt ādas un apmatojuma veselību, kā arī sabalansēts kalcija un fosfora sastāvs, C vitamīns, magnijs un varš, kas veicina spēcīgu kaulu struktūru un atbalsta locītavu veselību. 

Iecienītākie kaķu barības zīmoli 

Dino Zoo veikala kaķu preču kategorijas menedžere Anna Freimane norāda, ka, tāpat kā suņu, arī kaķu saimnieki saviem mīluļiem izvēlas augstas klases, pilnvērtīgu profesionālo kaķu barību no pasaulē iecienītiem un veterinārārstu atzītiem zīmoliem. 

Royal Canin

 

Foto: dinozoo.lv 

Topa augšgalā ir jau minētais zīmols “Royal Canin”, kas ražo ne tikai Super Premium klases suņu, bet arī kaķu barību. “Royal Canin” klāstā ir ļoti plašs kaķu barības klāsts, turklāt saimnieks barību var pielāgot ne tikai dzīvnieka vecumam, bet arī šķirnei un individuāliem veselības stāvokļiem. 

 • Royal Canin Feline Sterilised, 2 kg: sabalansēta sausā barība sterilizētiem/kastrētiem kaķiem no 1 līdz 7 gadu vecumam. Barības sastāvā ir mērens taukvielu daudzums, kas palīdz uzturēt normālu kaķa svaru, ​augsts olbaltumvielu saturs, kas palīdz saglabāt muskuļu masu, aminoskābe L-karnitīns, kas piedalās tauku šķelšanā, kā arī vielas, kas palīdz uzturēt urīnceļu veselību.
 • Royal Canin Feline Sterilised (mērcē), 85 g: mitrā barība sterilizētiem kaķiem no 1 gada vecuma. Barības sastāvā esošās izejvielas palīdz uzturēt urīnceļu veselību, saglabāt optimālu kaķa svaru un veicina normālu gremošanas sistēmas darbību. 

Ontario

 

Foto: dinozoo.lv 

Arī kaķu saimnieki augsti vērtē Kanādas mājdzīvnieku barības zīmolu “Ontario”. Zīmola kaķu barības produkcijas sastāvs nodrošina visas nepieciešamās uzturvielas, kas kaķim palīdzēs nodzīvot ilgu un veselīgu mūžu, mazinot veselības problēmas, ko visbiežāk izraisa dzīvniekam nepiemērots un nesabalansēts uzturs. Turklāt “Ontario” kaķu barības pluss ir tāds, ka tā ir ne tikai veselīga, bet arī garšīga, tāpēc zīmola klāstā savam mīlulim piemērotāko barību atradīs pat ļoti izvēlīgu kaķu saimnieki. 

 • Ontario SP Cat Sterilised Salmon, 2 kg: sausā Super Premium barība pieaugušiem kaķiem no 1 līdz 7 gadu vecumam. Barības sastāvā ir zems graudaugu saturs un tā ir izstrādāta sterilizētiem/kastrētiem kaķiem. Barības sastāvā ir laša un vistas gaļa, augļi, dārzeņi un garšaugi imunitātes stiprināšanai, augsts šķiedrvielu saturs, mellenes un dzērvenes, kas palīdz stiprināt urīnceļu veselību un novērš urīnakmeņu veidošanos, kā arī laša eļļa veselīgai ādai un skaistam apmatojumam.
 • Ontario SP Cat Exigent, 2 kg: īpaši izvēlīgiem pieaugušiem kaķiem piemērota pilnvērtīga sausā barība, kas ir viegli sagremojama un nenoslogos dzīvnieka gremošanas sistēmu. Barības sastāvā ir augsts vistas gaļas saturs, kas ir kvalitatīvs olbaltumvielu avots, savukārt mellenes un dzērvenes atbalsta urīnceļu veselību un novērš urīnakmeņu veidošanos. Barības sastāvā ir arī juka, kas uzlabo gremošanas sistēmas darbību un mazina izkārnījumu smaku. 

Miamor 

 

Foto: dinozoo.lv 

Miamor” ir specializējies kaķu barības ražošanā, izstrādājot viegli sagremojamu, konservētu kaķu barību ar sabalansētu sastāvu. “Miamor” barības sastāvā, bez citām vērtīgām izejvielām, ir iekļauta putnu un liellopa gaļa, kā arī tās subprodukti, kas nodrošina dzīvnieku ar visām nepieciešamajām uzturvielām un mikroelementiem, gaļas un zivju gabaliņi, kas veido lielisku produktu garšu, kā arī taurīns, kas nodrošina veselīgu sirdsdarbību un redzes veselību arī seniora vecuma kaķiem. 

 • Miamor Trinkfein Vitaldrink, ar vistu, 135 ml: papildbarība pieaugušiem kaķiem, ar īpaši šķidru struktūru un smalkiem vistas gaļas gabaliņiem. Šis produkts palīdzēs uzņemt kaķim nepieciešamo dienas šķidruma devu, tā palīdzot uzturēt urīnceļu un nieru veselību un normālu darbību. Barības sastāvā ir buljons, vistas krūtiņas fileja, dārzeņu blakusprodukti un minerālvielas.
 • Miamor Feine Filet tuncis laša želejā, 100 g: pilnvērtīga, garda mitrā barība kaķiem ar tunča filejas gabaliņiem laša želejā. Barības sastāvs ir ar zemu tauku saturu, tāpēc īpaši piemērots arī  vecākiem kaķiem un kaķiem ar lieko svaru. Barības sastāvā ir tikai dabīgas izejvielas. 

Pro Plan 

 

Pro Plan” ir mājdzīvnieku uzturzinātnes līderis jau vairāk nekā 90 gadus un šo barību izvēlas arī Dino Zoo kaķu saimnieki. Zīmola sortiments izstrādāts, apvienojot daudzu gadu pieredzi mājdzīvnieku barības ražošanā, jaunākos uzturzinātnes atklājumus un vēlmi uzlabot mājdzīvnieku dzīves kvalitāti. “Pro Plan” izstrādā pielāgotu barību kaķiem un suņiem ikvienā dzīves posmā. Zīmola kaķu produkcijas sortimentā ir gan sausā barība, gan augstvērtīgi konservi. 

 • Pro Plan STERILISED Cat Rabbit RENAL, 1,5 kg: Super Premium klases sausā barība ar truša gaļu pieaugušiem kaķiem. Barības sastāvā ir īpašs uzturvielu maisījumu OPTIRENAL, kas palīdz uzlabo kaķu nieru funkciju. Pateicoties samazinātajam tauku saturam, barība ir piemērota sterilizētiem/kastrētiem kaķiem. Barības īpaši pielāgotā granulu tekstūra, kā arī mikroelementu sabalansēta attiecība, atbalsta arī mutes dobuma veselību un samazina zobakmens veidošanās risku.
 • PRO PLAN Adult Delicate Digestion, ar tītara gaļu, 85 g: sabalansēta mitrā barība pieaugušiem kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu. Barības formula veicina gremošanas sistēmas veselību, palīdz samazināt ar barību saistītas ādas reakcijas un, pateicoties augstās kvalitātes sastāvdaļām, ir ļoti viegli sagremojama.

Viss mājdzīvniekiem vienuviet Dino Zoo veikalos visā Latvijā un dinozoo.lv! 

Profesionāla Premium un Super Premium kaķu un suņu barība ikvienas šķirnes mājdzīvniekiem ar augstvērtīgu izejvielu sastāvu visplašākajā klāstā Dino Zoo veikalos un dinozoo.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)