Banner 980x90

Polikarbonāts: ideāls risinājums nojumes uzstādīšanai

Polikarbonāta nojumes ir populāra izvēle automašīnu, ēku un terašu aizsardzībai. Salīdzinot ar citiem nojumju veidiem, tās ir īpaši izturīgas, un to caurspīdīgais pārsegs nodrošina pietiekamu dabisko apgaismojumu visā telpā. Šādas nojumes ir lieliska izvēle karstam laikam, jo tās efektīvi bloķē saules starus, palīdzot samazināt karstumu. Turklāt tās nodrošina lielisku triecienizturību un ilgmūžību.

Citi materiāli un nojumes uzstādīšana

Vēl pavisam nesen materiāli, ko izmantoja lietošanai ārā, piemēram, koks, metāls un stikls, bija ierobežoti to raksturīgo trūkumu dēļ. Kā šie materiāli spēja izturēt laikapstākļu bargo iedarbību? Patiesībā tie nespēj izturēt ļoti ilgi. 

Īpaši koks ir ļoti neaizsargāts pret bojājumiem, ko rada lietusgāzes, spēcīgs vējš, stipra snigšana un intensīva saules iedarbība. Jau pēc gada, kad koksne sāk bojāties, var parādīties dabas stihiju izraisītās bojāšanās pazīmes. Savukārt stikla trauslums neļauj to ilgstoši izmantot ārpus telpām; pat neliels trieciens var to salauzt. Ir skaidrs, ka paļaušanās tikai uz koku un stiklu rada ievērojamus riskus. 

Polikarbonāts – labākā izvēle

Polikarbonāts ir ne tikai izturīgs pret nelabvēlīgiem dabas apstākļiem, bet tas ir arī ļoti noturīgs pret nelabvēlīgo saules gaismas ietekmi. Tā aizsargpārklājums nodrošina to, ka loksnes nedzeltē pat tad, ja tās ilgstoši tiek pakļautas tiešiem saules stariem. Šī īpašība ievērojami paildzina tā kalpošanas ilgumu. Iedomājieties, cik mierīgi jūs būsiet, zinot, ka jūsu āra polikarbonāta nojume ne vien izturēs krusu, bet arī saules radīto kaitējumu.

Polikarbonāta priekšrocības

Kopumā ir vairāki iemesli, kāpēc vajadzētu apsvērt polikarbonāta nojumes iegādi:

  • polikarbonāts spēs izturēt pat visnelabvēlīgākos laikapstākļus;
  • tas nodrošinās lielisku gaismas caurlaidību, vienlaikus sniedzot arī aizsardzību pret UV starojumu, kas ļauj baudīt saules gaismu bez jebkāda riska;
  • izstrādājuma vieglais svars nodrošinās ātru un efektīvu transportēšanu un uzstādīšanu, tādējādi ietaupot laiku, darbaspēku un izmaksas.

 

Tonro.lv piedāvā plašu polikarbonāta nojumju klāstu ar oriģinālu un inovatīvu dizainu. Mūsu nojumes ir vienkāršs, cenas ziņā pieejams un izturīgs risinājums, lai aizsargātu jūsu āra telpas un transportlīdzekļus no dažādiem laikapstākļiem un netīrumiem.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)