Banner 980x90

Kādiem logu rāmjiem dot priekšroku?

Kā jau tas mūsdienās ir pilnīgi ar visu, arī attiecībā uz logiem izvēles iespējas ir plašas. Logu rāmji tiek izgatavoti no plastmasas, koka un alumīnija. Galvenokārt tie savstarpēji atšķiras kopšanas prasību un materiāla izturības ziņā. 

Kas attiecas uz izmaksām, lētākie būs PVC logi, kam seko alumīnija un koka logi. Pieejami ir arī kombinētie koka un alumīnija logu rāmji – tie cenas ziņā būs dārgāki. Kopumā, protams, logu izmaksas atkarīgas no katra konkrētā pasūtījuma – izmēriem, dizaina, furnitūras un daudziem citiem aspektiem. 

Kā izvēlēties piemērotāko risinājumu?

Mūsdienās logu un arī to ražotāju piedāvājums ir tiešām daudzveidīgs, turklāt ierasti logi ir kā ilgtermiņa risinājums, tādēļ to izvēlei jāvelta pietiekami daudz laika. 

Rāmju materiāla izvēle 

Vispirms jāizvērtē, kāda veida logus vēlaties. Tas atkarīgs no tādiem faktoriem kā gaume un individuālās prasības, kā arī šim mērķim atvēlētais budžets. Jo, piemēram, plastmasas logi būs, viennozīmīgi, lētāki nekā alumīnija vai koka logi.

Svarīgākie raksturlielumi 

Tālāk jau ir jāizvērtē būtiskākie raksturlielumi – gaisa caurlaidība, siltumizolācija, drošības klase un akustiskās īpašības. Ir vērts aplūkot vairākas iespējas, lai izvēlētos savām vajadzībām piemērotāko variantu. 

Iegādes vieta 

Ar logu tirdzniecību nodarbojas dažādi uzņēmumi. Apskatiet piedāvājumus, pievēršot uzmanību citu klientu atsauksmēm un garantijai. Pārliecinieties arī par to, ka ir pieejama logu montāža un pieredzējušu speciālistu konsultācijas. 

Kopšanas prasības 

Logu ilgtspējībā ir svarīga gan to kvalitāte, gan arī pareiza un regulāra kopšana. Izvēloties logus, vērts iepazīties arī ar to kopšanas prasībām.

Detaļa, kas visātrāk zaudē savas īpašības, ir blīvgumija. Lai pagarinātu tās kalpošanas laiku, der izmantot speciālos aizsarglīdzekļus. Koka logi tiek apstrādāti ar īpašiem līdzekļiem, kas aizsargā no vides nelabvēlīgās ietekmes, tomēr, lai logi kalpotu ilgi un labi, par tiem attiecīgi jārūpējas, piemēram, savlaicīgi jānovērš logos radušās plaisas un citi bojājumi. 

Koka, alumīnija un PVC logi plašā izvēlē ir pieejami Labo Logu Aģentūrā! Tā ir iespēja izvēlēties un pasūtīt savām vajadzībām piemērotus logus, saņemt zinošu speciālistu konsultācijas, kā arī 5 gadu garantiju visiem logiem! Apskatiet piedāvājumu un pasūtiet šeit – www.labologuagentura.lv!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu