Banner 980x90

Kā izvēlēties kurjera pakalpojumus?

Nepieciešami kurjera pakalpojumi? Neatkarīgi no tā, vai jānosūta viens sūtījums vai aktuāla regulāra sadarbība, ir svarīgi izvēlēties labāko pakalpojuma sniedzēju. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet to, kam pievērst uzmanību, lai pārliecinātos, ka sūtījums sasniegs galamērķi droši un laikā.

Piegādes veids 

Uzziniet, kāda veida sūtījumu piegāde tiek nodrošināta. Tā var būt, piemēram, express piegāde uz norādīto adresi vai pakomātu.

Uzticamība 

Iepazīstieties ar pakalpojuma sniedzēja pieredzi un citu klientu atsauksmēm. Tas palīdzēs saprast to, cik uzticams un profesionāls ir serviss.

Pakalpojuma izmaksas 

Svarīgs faktors, protams, ir arī pakalpojuma izmaksas. Salīdzinot piedāvājumus un cenas, ņemiet vērā to, ko pakalpojums ietver, lai pieņemtu izdevīgāko lēmumu. Noderīgi ir arī Promo kodi un citi īpašie piedāvājumi.

Klientu serviss 

Nozīme ir arī tam, kā strādā klientu serviss – īpaši tad, ja radušies kādi jautājumi vai problēmas ar sūtījumu. Pārliecinieties, ka klientu servisa atbalsts ir ātri un ērti pieejams, lai vajadzības gadījumā saņemtu palīdzību.

Apdrošināšana un sūtījumu izsekošana 

Pārliecinieties par to, ka izvēlētais pārvadājumu serviss piedāvā sūtījumu apdrošināšanu un izsekošanu tiešsaistē. Tas sniedz papildu drošību.

QWQER – ekspress sūtījumu piegāde 

Meklējot labāko kurjeru servisu, ieskatieties arī QWQER piedāvājumā! QWQER ir ekspress sūtījumu piegādes pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina ātru un uzticamu piegādi Rīgā un Rīgas apkaimē. 

Uzņēmuma misija ir nodrošināt uzticamus piegādes risinājumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Izvēloties QWQER pakalpojumus, saņemsiet:

  • ātru sūtījuma piegādi tajā pašā dienā;
  • elastīgus risinājumus, kas pielāgoti klientu vajadzībām;
  • uzticamību – iespēja izsekot sūtījumu tiešsaistē sniedz pārliecību, ka jūsu sūtījums ir drošās rokās.

QWQER piedāvātie pakalpojumi var noderēt dažādās situācijās – gan tad, kad ir jānosūta paka vai ziedi, gan tad, ja aktuāli e-komercijas piegādes risinājumi. 

Uzņēmuma pieredzējušie un profesionālie kurjeri nodrošina augstākā līmeņa piegādes servisu, taču, ja tomēr radušās neskaidrības, klientu atbalsta servisa darbinieki jums noteikti palīdzēs!

Kurjera pakalpojumi ir pieejami katru dienu no plkst. 8:00 līdz 22:00. Sūtījuma piegādi ērti un ātri  pieteikt internetā. Ieskatieties un uzziniet vairāk www.qwqer.lv!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)