Dāvanas sievietei meklē Nela Gems

Nela Gems rada skaistas rotaslietas ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem, kas ir lieliska dāvana sievietei svētkos.

Meklējot dāvanu sievietei, lieliska izvēle ir rotaslietas. Tās patīk jebkurai sievietei – gan tām, kas pucējas katru dienu, gan arī tām, kas labprāt sapošas uz skaistiem un nozīmīgiem pasākumiem. Ir svarīgi atrast īsto rotaslietu zīmolu, kas piedāvā plašu produktu klāstu un ir piemērots jebkuras sievietes gaumei. Viens no šādiem zīmoliem ir latviešu rotaslietu uzņēmums Nela Gems.

Nela Gems rada skaistas rotaslietas ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem un pērlēm, kas ir lieliska dāvana sievietei svētkos. Šajā rakstā lasi par 5 iemesliem, kāpēc Nela Gems rotas ir piemērota dāvana sievietei jebkuros svētkos.

Apburošie Swarovski kristāli


Nela Gems zīmols rada Swarovski rotaslietas gan ar maziem un smalkiem kristāliem, gan arī ar lieliem un pamanāmiem kristāliem. Šīs rotas ir piemērotas gan svētkiem, gan arī mirdzošākai ikdienai. 

Jebkurai sievietei patīk mirdzoši kristāli – tie izceļ sievietes skaistumu un piešķir tēlam īpašu eleganci. Swarovski kristāli ir iemantojuši lielu popularitāti modes pasaulē. Galvenokārt tie pārsteidz ar savu spožo mirdzumu. 

Produkcijas klāsts ir plašs, uzņēmums Nela Gems veido tādas rotas kā auskarus, rokassprādzes, brošas, kaklarotas un gredzenus no Swarovski kristāliem. Swarovski kristāli ir pieejami dažādās krāsās un arī izmēros, tāpēc ikvienas sievietes gaumei iespējams piemeklēt atbilstošas rotaslietas.

Latvijā radīts produkts

Nela Gems uzņēmums vēlas klientiem sniegt skaistas un kvalitatīvas, Latvijā ražotas rotas ar individuālu dizainu. Laikā, kad dažādu uzņēmumu ir tik daudz, svarīgi atcerēties par mūsu pašu latviešu uzņēmēju produkciju. 

Nela Gems īpašu vērību sniedz uz klientu individuālajām vēlmēm, radot unikālas rotaslietas ar klientu pašu izvēlētām kristālu krāsām un formām.

Produkcija pieejama galvenokārt zīmola mājaslapā NelaGems.com, kur nesteidzīgi apskatīt rotaslietu plašo piedāvājumu un ērti to arī iegādāties. Tas ir īpaši izdevīgs veids, kā nesteidzīgi izvēlēties sievietei piemērotu dāvanu svētkos. Turklāt Nela Gems rotaslietas tiek iesaiņotas skaistā dāvanu kastītē un klāt iespējams iegādāties arī glītu apsveikuma kartīti.

Rotaslietas radītas no antialerģiskiem materiāliem

Lai rotaslietu valkāšana neizraisītu nepatīkamu reakciju uz ādas, nepieciešams pārliecināties par to, vai rotas tiek veidotas no kvalitatīvām izejvielām. Zīmols Nela Gems rada apzeltītas, sudraba un nerūsējošā tērauda rotaslietas ar Swarovski kristāliem. Tās tiek veidotas no antialerģiskiem materiāliem, kas neapsūbē. 

Tie ir ar izsniegtu Swarovski sertifikātu un izstrādājumi nesatur niķeli un kadmiju, un nav alerģiski. 

Rotaslietas derēs jebkurai sievietei

Izvēloties sievietei dāvanu, galvenā prioritāte ir rotaslietas izmērs. Nevienam negribētos dāvanā saņemt apburošu gredzenu, kas nav ticis izvēlēts piemērotā izmērā. Nela Gems zīmols par to ir padomājis un visas produkcijā pieejamās rotaslietas ir ar regulējamu izmēru.

Swarovski kaklarotas sievietēm apzeltītā vai apsudrabotā furnitūrā ir pieejamas dažādos izmēros un ar pagarinājumu. Neredzamā kaklarota, kas ir viens no populārākajiem Nela Gems produktiem, ir ar regulējamu aukliņu – 38cm ar pagarinājumu 5cm. Nela Gems sudraba gredzeni ir ar regulējamu izmēru, lai katra sieviete tiktu palutināta ar mirdzošo kristālu gredzenu. 

Savukārt Swarovski rokassprādzes ir pieejamas 3 dažādos izmēros – S 15–16,5 cm; M 16,5–17,5 cm; L 17,5–18,5cm. 

Lieliskas cenas un neapšaubāma kvalitāte

Nela Gems rotaslietu zīmolam rūp savas produkcijas kvalitāte. Kvalitatīvs un rūpīgi izstrādāts produkts veido ilglaicīgus klientus, kas arī ir Nela Gems mērķis. Izvēloties dāvanu sievietei, noteikti ir vērts parūpēties par to, ka uzdāvinātā rotaslieta ir ilgtspējīga, noturīga un kvalitatīva.

Rotaslietu kvalitāti apliecina no Swarovski izsniegts sertfikāts. Rotaslietas tiek darinātas no sudraba. Nela Gems Swarovski auskari ir veidoti ar drošu angļu aizdari, kas ir ērti lietojama un uzticama.

Cenas variē no 8 EUR par mirdzošiem nagliņauskariem ar 7mm Swarovski kristālu līdz pat 37 EUR par lielo kristālu rokassprādzi. Cenas atkarīgas no rotaslietu lieluma, kristālu izmantojuma un papildinājumu – personalizēta medaljona pievienošana, gravējums utt. Nela Gems rada arī satriecošas brošas, kuru cena ir līdz 40 EUR

Nela Gems dāvanu karte
Skaistās Nela Gems rotaslietas ir burvīga dāvana sievietei vārda dienā, dzimšanas dienā, Valentīndienā un citos nozīmīgos svētkos. Lai parūpētos par to, ka izvēlētā rotaslieta sievietei no sirds patīk, iespējams šī izvēle ir jāatstāj viņas pašas izvēlē. 

Nela Gems dāvanu karte ļaus sievietei izvēlēties skaistu rotaslietu un piemeklēt tieši sev atbilstošu kristāla formu un krāsu. 

Citas dāvanas sievietei meklē populārajā dāvanu karšu uzņēmumā FromMe.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu