Visas ziņas

 • Atrodi savu perfekto guļamvietu erti.lv

  Mājvietas var būt dažādas – dārza mājas, dzīvojamās mājas, kopmītnes, īrējama istabiņa komunālajā dzīvoklī, bet nevienu vietu cilvēks nevar saukt par savu mājvietu, ja tajā nav, kur gulēt. Tieši šīs vajadzības nodrošināšanai pastāv veikals erti.lv. Veikals atrodams gan Rīgā, Maskavas ielā 180, gan internetā, portālā erti.lv. Veikals piedāvā gan plašu gultas matraču un citu matraču izvēli, gan gultu, gan dīvānu piedāvājumu.

 • Nepieciešamas kvalitatīvas jumta koka kopnes? Pasūtiet tās no Freimans.com!

  Ēkas jumts pilda vairākas nozīmīgas funkcijas, tajā skaitā rūpējas par mājas iemītnieku un viesu drošību un labsajūtu, kā arī veido daļu no būves ārējā izskata. Plānojot jauna jumta būvniecību vai vecā jumta nomaiņu, īpašu uzmanību vajadzētu pievērst jumta konstrukcijas izvēlei. Mūsdienās arvien vairāk privātmāju un citu objektu saimnieki dod priekšroku rūpnieciski izstrādātām koka kopnēm. Par to, kas tām raksturīgs un kur pasūtīt labas koka jumtu kopnes, lasiet raksta turpinājumā. 

 • Tumšas virtuves mēbeles – vai tā ir prātīga izvēle?

  Laikam ejot, virtuves dizaina tendences ir ievērojami mainījušās. Arī mājokļu īpašnieki ir kļuvuši brīvāki savās izvēlēs un nebaidās eksperimentēt ar dažādām krāsām, toņiem, materiāliem un stiliem. Virtuve ir tā zona, kurā gatavojam maltītes un nereti arī tās baudām, ja telpas platība atļauj, tādēļ, domājot par virtuves mēbeļu, proti, virtuves iekārtas, izvēli, der padomāt ne tikai par dizaina tendencēm, bet arī savu personīgo gaumi un vajadzībām. Ja tradicionāli virtuve saistās ar gaismu un balto krāsu, mūsdienās nereti var redzēt arī mājokļus, kuros izvēlētas tumšas krāsas virtuves mēbeles. Par to, kādēļ būtu vērts šādu variantu apsvērt arī savā mājā vai dzīvoklī, iegādājoties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, lasiet raksta turpinājumā.

 • Kādēļ sporta bārs ir labākā vieta, kur vērot spēles un sacensības?

  Sporta pārraižu vērošana daudziem cilvēkiem ir ne tikai hobijs un brīvā laika pavadīšanas veids, bet arī sirdslieta, bez kuras grūti iedomāties ikdienu. Lai arī liela daļa sporta fanu spēles un sacensības izvēlas vērot mājās, pie sava TV ekrāna, par ļaunu nenāk arī ik pa laikam pamainīt vidi. Tas nebūt nenozīmē, ka obligāti jādodas uz arēnu vai laukumu, lai skatītos spēles klātienē. Aizraujošu un patīkamu pieredzi spēj piedāvāt arī citas vietas, tostarp sporta bārs.

 • 4 padomi, kā pasargāt sevi no krāpniecības Covid-19 pandēmijas laikā 

  Laikā, kad lielu daļu pasaules pārņēmusi Covid-19 pandēmija, īpaši aktīvi sākuši uzdarboties gan telefonkrāpnieki, gan krāpnieki internetā. Krāpnieki piedāvā nopirkt dažādas preces, tajā skaitā "brīnumlīdzekļus" pret vīrusu par neticami zemām cenām, izspiež privātos datus, piemēram, internetbankas pieejas, tāpat tiek piedāvātas viltus ātras peļņas iespējas.

 • 7 idejas svētku svinēšanai #paliecmājās apstākļos

  Pat ja esam situācijā, kad grandiozi lielu ballīti ar daudziem draugiem sarīkot nevaram, svētki vienalga ir jāsvin un svētku sajūta bērniem ir jārada. Kā to labāk izdarīt? Pieredzē dalās "Rimi Bērniem" eksperte, trīs bērnu mamma Inga Akmentiņa-Smildziņa un viņas meita Lība, kura pagājušonedēļ nosvinēja 11. dzimšanas dienu. 

 • Porolons – daudzpusīgs materiāls ar plašu lietojumu

  Latvijā un pasaulē materiāls porolons jeb poliuretāna putas jau ļoti ilgus gadus ir neaizstājams daudzās ražošanas nozarēs. Tāds tas kļuva pēc Otrā pasaules kara, ieņemot vairāku dabīgo materiālu vietu. Tomēr lielai daļai joprojām ir noslēpums, kā šāds materiāls tiek ražots un kāda ir dažādu porolona veidu atšķirība. To skaidro interneta veikali e-matraci.lv.

 • Kāpēc cilvēki ir labāki tulkotāji par tulkošanas rīkiem

  Tulkošana ir svarīga saziņas sastāvdaļa, lai savā starpā varētu saprasties uzņēmumi, viņu klienti, organizācijas un valstis. Lai veiktu tulkošanu, cilvēki visbiežāk vēršas tulkošanas birojā vai paši meklē tulkotāju. Tomēr pēdējā laikā novērots, ka aizvien populārāka kļūst mašīntulkošana. Mašīntulkošana ir automātiska tulkošana, ko veic datorsistēmas. Piemēram, lai iegūtu izpratni par tekstu, to iespējams iekopēt Tildes vai Google tulkotājā. 

 • Kibernoziedznieki izmanto Covid-19 savā labā: Kā pasargāt sevi virtuālajā vidē?

  Kamēr visa pasaule cīnās ar koronavīrusa radītajiem izaicinājumiem un sekām, diemžēl vienmēr atradīsies kāds, kas izmanto krīzes situāciju par labu sev. Esošā pandēmija rada labvēlīgu augsni kibernoziedzniekiem, un viņi izgudro arvien jaunus veidus, kā nopelnīt gan uz informatīvā "haipa" viļņa, gan arī dēļ izmaiņām darba un dzīves kārtībā.