Vietējās ziņas

 • Porolons – daudzpusīgs materiāls ar plašu lietojumu

  Latvijā un pasaulē materiāls porolons jeb poliuretāna putas jau ļoti ilgus gadus ir neaizstājams daudzās ražošanas nozarēs. Tāds tas kļuva pēc Otrā pasaules kara, ieņemot vairāku dabīgo materiālu vietu. Tomēr lielai daļai joprojām ir noslēpums, kā šāds materiāls tiek ražots un kāda ir dažādu porolona veidu atšķirība. To skaidro interneta veikali e-matraci.lv.

 • Kāpēc cilvēki ir labāki tulkotāji par tulkošanas rīkiem

  Tulkošana ir svarīga saziņas sastāvdaļa, lai savā starpā varētu saprasties uzņēmumi, viņu klienti, organizācijas un valstis. Lai veiktu tulkošanu, cilvēki visbiežāk vēršas tulkošanas birojā vai paši meklē tulkotāju. Tomēr pēdējā laikā novērots, ka aizvien populārāka kļūst mašīntulkošana. Mašīntulkošana ir automātiska tulkošana, ko veic datorsistēmas. Piemēram, lai iegūtu izpratni par tekstu, to iespējams iekopēt Tildes vai Google tulkotājā. 

 • Kādiem jābūt pludmales dvieļiem?

  Vai ir kas patīkamāks par siltas dienas pavadīšanu pludmalē pie jūras, ezera vai citas ūdens tilpnes? Jūs varat atpūsties, ne par ko nedomāt, izbaudīt sauļošanos... Tas ir iespējams ne tikai siltajā sezonā, jo aukstās Latvijas ziemas dienās var aizceļot uz karsto Ēģipti vai pat Indonēziju – to var jebkurš. Un kas tad ir pelde bez labiem dvieļiem?

 • Kā interesanti pavadīt laiku ar ģimeni Ziemassvētku brīvdienās

  Gada nogalē svinam ne tikai vienus no gaidītākajiem svētkiem, bet skolēniem ir arī brīvlaiks, kā arī daudzi vecāki šajā laikā ieplāno atvaļinājumu, lai varētu pavadīt laiku ar ģimeni. Tāpēc aktuāla ir tēma, kā tad šajās garajās brīvdienās jēgpilni un aizraujoši pavadīt laiku kopā visiem ģimenes locekļiem? Piedāvājam dažas noderīgas idejas.

 • Ko vērts iegādāties izpārdošanas laikā?

  Izpārdošana ir lielisks veids, kā ietaupīt un iegādāties lietas, kas jums kādreiz patika, bet cena atbaidīja. Tomēr ieteicams nezaudēt galvu un iegādāties visu pēc kārtas, jo šādā veidā jūs iztērēsiet daudz līdzekļu un iegādāsieties lietas, kuras vēlāk nelietosiet.

 • Pareizais matracis ir īsākais ceļš uz kvalitatīvu miegu

  Kad ir runa par miegu, nereti cilvēkus iedala pūcēs un cīruļos. Arī miega ilgums ir karsta tēma – gulēt 8 stundas? 10 stundas? Varbūt kādam pietiek ar 4 stundām? Neatkarīgi no tā, kādas ir cilvēka miega īpatnības, gandrīz visi gulētāji izmanto matračus.

 • Dažas ierīces, kas atvieglos jauno vecāku rūpes par mazuli

  Jaundzimušā ienākšana ģimenē ir liela laime un tajā pašā laikā arī liels pārbaudījums, jo tas prasīs no jaunajiem vecākiem lielu pacietību un enerģiju. Vecāku nogurums mazuļa pirmajā dzīves gadā ir tiešām liels. Tomēr, lai vecāki spētu saglabāt arī savu fizisko un emocionālo veselību labā stāvoklī, viņiem ir nepieciešams apkārtējo atbalsts un palīdzība. 

 • 8 ieteikumi, kurus ņemt vērā, remontējot dzīvokli ar mazu budžetu

  Kuram gan nepatīk dzīvot skaistā un pēc saviem ieskatiem labiekārtotā mājoklī? Tiesa gan, dzīvokļa remonts, lai arī vajadzīgs, tomēr kopumā ir diezgan dārgs prieks, jo savu ieguldījumu prasa gan materiāli, gan meistaru darbs, ja vien paši neprotat paveikt visu nepieciešamo, gan, protams, arī mēbeles un dizaina priekšmeti. 

 • Dormeo matrači, segas, spilveni: kam jāpievērš uzmanība pirms to iegādes?

  Foto: 1a.lv

  Ja runājam par segām, spilveniem un jo īpaši matračiem, Dormeo ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas mēdz iešauties prātā. Taču kā orientēties šī ražotāja plašajā piedāvājumā? Par to – raksta turpinājumā!

 • Kā iepriecināt un apsveikt bērnu izlaidumā?

  Klāt ir izlaidumu laiks, kad svētkiem gatavojas gan bērnudārznieki, kuri pošas uz skolu, gan pamatskolu un vidusskolu absolventi, kuri arī pēc saspringtā eksāmenu laika būs pelnījusi skaistas svinības, ģimenes un radu apsveikumus. Piedāvājam dažas interesantas un noderīgas idejas gan dāvanām, gan aktivitātēm, kas jums var noderēt jau tuvākajās nedēļās, lai noorganizētu jaukas un sirsnīgas izlaiduma svinības un apsveiktu gan mazos, gan lielos absolventus.