Vietējās ziņas

 • Vajadzīgs labs zobārsts Rīgā? Dodieties uz "Dr. Apines zobārstniecības klīniku"

  Savas īstās un vienīgās zobārstniecības klīnikas meklējumi var būt nogurdinoši un šķist nebeidzami, jo piedāvājums ir plašs, bet nav viegli saprast, kura būs īstā klīnika un speciālisti,  kuriem uzticēt savu vai pat visu ģimenes locekļu zobu veselību. 

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Lāzerdermatoloģijas klīnika – zinātnē balstītas skaistuma procedūras

  Lāzerdermatoloģijas klīnika "Era Esthetic" saviem klientiem nodrošina mūsdienīgus un efektīvus skaistuma un veselības pakalpojumus, kas balstīti jaunākajās tehnoloģijās un zinātnes sasniegumos. Klīnikā pieejami aktuālākie pakalpojumi ādas ārstēšanā un atjaunošanā – jaunākās lāzertehnoloģijas, efektīvākās aparātprocedūras estētiskajā medicīnā un drošākās injekciju metodes.

 • 5 iemesli, kāpēc izvēlēties izlietni no mākslīgā akmens

  Mākslīgās akmens masas izlietne būs lieliska izvēle gan virtuvei, gan vannasistabai, jo to varēsiet maksimāli pielāgot savām vajadzībām un iegūt izstrādājumu, kas atbilst augstākajiem kvalitātes un estētikas standartiem. Kas ir mākslīgais akmens un kāpēc izlietnes no šī materiāla izvēlas arvien biežāk, lasiet tālāk.

 • Skrejriteņu rašanās vēsture

  Mūsdienās pat lielu attālumu pārvarēšana ir diezgan ērta un ātra. Runa iet ne tikai par tādiem transportlīdzekļiem kā automobiļi vai motorolleri, bet arī par vienkāršākiem, kuru darbībai ir nepieciešama cilvēka enerģija. Viens no šādiem transportlīdzekļiem ir skrejriteņi, kas populāri ne tikai bērnu starpā, bet arī pieaugušo starpā.

 • Uztici sava īpašuma vārtu un to aprīkojuma izgatavošanu profesionāļiem

  Katrā īpašumā var būt vairāki vārti, kas nodrošina gan ikdienas ērtības, gan drošību. Visbiežāk tie ir teritoriju vārti, kuru pamatuzdevums ir norobežot īpašumu un kontrolēt, lai tajā iekļūst tikai piederošas personas kā arī garāžu un industriālie vārti, kuru uzdevums ir atvieglot transporta un citu objektu plūsmu ēkās, kā arī radīt drošības barjeru, samazinot apdraudējumu kustamajam īpašumam.

 • Ja nēsā mēneša kontaktlēcas, atceries par šiem 10 nosacījumiem

  Optikas preču ražotāju ērtākais izgudrojums, protams, ir vienas dienas kontaktlēcas, kuru lietošana ir maksimāli ērta, jo tās nav jāuzglabā – katru dienu atliek no sterila iepakojuma izņemt jaunu lēcu pāri. Tomēr, ja lēcas izvēlas kā ikdienas risinājumu, tad vienas dienas lēcas var būt pārāk dārgs prieks. Tāpēc joprojām visbiežāk pastāvīgai redzes korekcijai izvēlas mēneša kontaktlēcas.

 • Apple iPad planšetdatoru attīstība

  Pirms desmit gadiem tehnoloģiju zīmols Apple nāca klajā ar inovatīvu produktu –planšetdatoru, ko nosauca par iPad. Kopš tā laika planšetdatori lēnām ir iekarojuši lietotāju sirdis, un nu jau tie ir atrodami gan darba vietās, gan mājās, gan lielveikalos un citur. Rakstā lasi par pašu pirmo iPad modeli, Apple planšetdatoru daudzveidību un modeļiem mūsdienās.

 • Bērnu ballīte zēnam – kādu tematiku un aktivitātes izvēlēties

  Plānojot bērnu ballīti meitenei, vecākiem pēc idejām tālu nav jāmeklē, jo visi taču zinām par lieliskajām Disneja Princesēm, ponijiem, vienradžiem un citām tēmām, kas aktuālas bērnudārza un sākumskolas vecuma meitenēm. Bet mazo puišu ballīte jau ir cits stāsts, jo būs vairāk jāpalauza galva, kādu tematiku, noformējumu un aktivitātes sarīkot, lai mazajam gaviļniekam šī diena tiešām paliktu mīļā atmiņā un arī ciemiņi mājās dotos ar priecīgu prātu.

 • Kā ietaupīt elektrību birojā?

  Par nepieciešamību taupīt elektrību dzirdam bieži, jo tas ļauj samazināt izdevumus par elektroenerģiju, tādā veidā rūpējoties par vidi, jo samazinās resursu patēriņš. Lai gan parasti elektrības taupīšanu saista ar paradumu maiņu mājsaimniecībās, tikpat veiksmīgi un efektīvi elektrības taupības pasākumus var ieviest arī uzņēmumu birojos. Lūk, vairāki padomi, kā to īstenot.