Vietējās ziņas

 • Uztici sava īpašuma vārtu un to aprīkojuma izgatavošanu profesionāļiem

  Katrā īpašumā var būt vairāki vārti, kas nodrošina gan ikdienas ērtības, gan drošību. Visbiežāk tie ir teritoriju vārti, kuru pamatuzdevums ir norobežot īpašumu un kontrolēt, lai tajā iekļūst tikai piederošas personas kā arī garāžu un industriālie vārti, kuru uzdevums ir atvieglot transporta un citu objektu plūsmu ēkās, kā arī radīt drošības barjeru, samazinot apdraudējumu kustamajam īpašumam.

 • Ja nēsā mēneša kontaktlēcas, atceries par šiem 10 nosacījumiem

  Optikas preču ražotāju ērtākais izgudrojums, protams, ir vienas dienas kontaktlēcas, kuru lietošana ir maksimāli ērta, jo tās nav jāuzglabā – katru dienu atliek no sterila iepakojuma izņemt jaunu lēcu pāri. Tomēr, ja lēcas izvēlas kā ikdienas risinājumu, tad vienas dienas lēcas var būt pārāk dārgs prieks. Tāpēc joprojām visbiežāk pastāvīgai redzes korekcijai izvēlas mēneša kontaktlēcas.

 • Zemgale – tās tradicionālie ēdieni

  Zemgale var lepoties ne tikai ar skaistākajām Latvijas pilīm un muižām, bet arī tiek saukta par Latvijas maizes klēti, un ne velti – tās plašie un auglīgie līdzenumi jau kopš seniem laikiem ir bijuši kā radīti dažādu graudaugu un dārzeņu audzēšanai. Pacietīgie un darbīgie zemgalieši, savukārt, par lielāko vērtību uzskata savus tautiešus, kā arī skaistos kultūrvēsturiskos objektus.

 • Apple iPad planšetdatoru attīstība

  Pirms desmit gadiem tehnoloģiju zīmols Apple nāca klajā ar inovatīvu produktu –planšetdatoru, ko nosauca par iPad. Kopš tā laika planšetdatori lēnām ir iekarojuši lietotāju sirdis, un nu jau tie ir atrodami gan darba vietās, gan mājās, gan lielveikalos un citur. Rakstā lasi par pašu pirmo iPad modeli, Apple planšetdatoru daudzveidību un modeļiem mūsdienās.

 • Bērnu ballīte zēnam – kādu tematiku un aktivitātes izvēlēties

  Plānojot bērnu ballīti meitenei, vecākiem pēc idejām tālu nav jāmeklē, jo visi taču zinām par lieliskajām Disneja Princesēm, ponijiem, vienradžiem un citām tēmām, kas aktuālas bērnudārza un sākumskolas vecuma meitenēm. Bet mazo puišu ballīte jau ir cits stāsts, jo būs vairāk jāpalauza galva, kādu tematiku, noformējumu un aktivitātes sarīkot, lai mazajam gaviļniekam šī diena tiešām paliktu mīļā atmiņā un arī ciemiņi mājās dotos ar priecīgu prātu.

 • Kā ietaupīt elektrību birojā?

  Par nepieciešamību taupīt elektrību dzirdam bieži, jo tas ļauj samazināt izdevumus par elektroenerģiju, tādā veidā rūpējoties par vidi, jo samazinās resursu patēriņš. Lai gan parasti elektrības taupīšanu saista ar paradumu maiņu mājsaimniecībās, tikpat veiksmīgi un efektīvi elektrības taupības pasākumus var ieviest arī uzņēmumu birojos. Lūk, vairāki padomi, kā to īstenot.

 • 5 idejas Māmiņdienas pārsteigumam

  Ar nelielu radošumu un iepriekšēju sagatavošanos arī karantīnas laikā iespējams iepriecināt mammu ar negaidītu pārsteigumu. Turklāt šī brīža apstākļos, kad lielāko daļu laika pavadām mājās, svētku noskaņojuma radīšana ir īpaši nozīmīga.

 • Esi gatavs jaunajai motosezonai!

  Gaiši vakari, viegls vējiņš, silti laikapstākļi – ceļš tā vien sauc, lai dotos izbraucienā ar savu divriteņu spēkratu. Pirms sēdies uz motocikla, ir svarīgi pārliecināties, ka tas ir darba kārtībā un gatavs tevi vest dažādos piedzīvojumus. Par to, kas jāpārbauda motociklam pirms došanās atkal ceļā, stāsta apdrošināšanas portāls Manapolise.lv.

 • Dāvanas sievietei meklē Nela Gems

  Nela Gems rada skaistas rotaslietas ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem, kas ir lieliska dāvana sievietei svētkos.

 • Porolons – daudzpusīgs materiāls ar plašu lietojumu

  Latvijā un pasaulē materiāls porolons jeb poliuretāna putas jau ļoti ilgus gadus ir neaizstājams daudzās ražošanas nozarēs. Tāds tas kļuva pēc Otrā pasaules kara, ieņemot vairāku dabīgo materiālu vietu. Tomēr lielai daļai joprojām ir noslēpums, kā šāds materiāls tiek ražots un kāda ir dažādu porolona veidu atšķirība. To skaidro interneta veikali e-matraci.lv.