Vietējās ziņas

 • Griestu lampas, kas ļauj radīt mājīgumu un noskaņu

  Publicitātes foto

  Ja vēlieties savas mājas interjeru veidot profesionāli, tad Jums jāzina, ka viens no svarīgākajiem dizaina aspektiem ir labs apgaismojums. Turklāt, lai istabai piešķirtu kādu īpašu noskaņu, novietojumam, izmēram, spuldzes jaudai un krāsai ir tik pat liela nozīme, cik lampas dizainam. Pirms griestu lampas iegādes ir vairāki aspekti, kas jāņem vērā, tomēr svarīgākais, kas jāatceras,  – lampa jāpieskaņo istabai, nevis otrādi.

 • Auto remonts jau rīt? Jā, ja izmantosi patēriņa kredītu!

  Foto: Pixabay.com

  Ilgi esi krājis naudu, tomēr tik un tā nepietiek, lai paveiktu visus darbus, kas nepieciešami, lai auto darbotos bez problēmām un liekas aizķeršanās? Ir īstais un pēdējais brīdis atjēgties un saprast, ka tam paredzēts patēriņa aizdevums, kas palīdzēs par visu norēķināties ļoti ātri. Tev nebūs jālūdz avanss savam priekšniekam vai palīdzība saviem draugiem, nauda nonāks Tavā kontā ātrāk, nekā spēsi par to vispār aizdomāties, līdz ar to Tavs auto ātrāk būs spējīgs atkal darboties un pildīt savas funkcijas.

 • Kvalitatīvas saldētavas, kas palīdzēs saglabāt vasaras garšu jebkurā gadalaikā

  Publicitātes foto

  Jauna virtuves iekārta, tostarp, saldētavas, ir samērā liels finansiāls ieguldījums Tavas mājas ērtībām. Tāpēc svarīgi pirms pirkuma veikšanas salīdzināt cenas, iepazīties ar piedāvājumu un izvēlēties preci, kas kalpos vislabāk. Pirms jaunas ierīces iegādes ir nepieciešams izvērtēt vairākus kritērijus, lai savā īpašumā iegūtu Tavām prasībām atbilstošāko preci. 

 • Matrači saldam miegam atrodami arī interneta veikalā2

  Publicitātes foto

  Miegs ir būtiska cilvēka veselības sastāvdaļa, tas ir tikpat svarīgs kā gaiss, ūdens un ēdiens. Cilvēka ķermenis guļot atjaunojas, gūst jaunu enerģiju un spēku, lai nākamajā dienā būtu mundrs un enerģijas pilns. Lai miegs būtu patiesi salds, lai arī kur mēs nakšņotu – mājā, teltī vai zem klajas debess, ir nepieciešami labi matrači.

 • KASKO kalkulators – izvēlies labāko piedāvājumu sava auto drošībai!

  Publicitātes foto

  KASKO ir brīvprātīga sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kas aptver plaša spektra riskus. No ceļu satiksmes negadījumiem un zādzībām līdz dabas stihiju radītiem transportlīdzekļa bojājumiem – KASKO polise nodrošina Tavu braucamrīku pret dažādām neparedzamām situācijām un iespējamajiem zaudējumiem. Aprēķināt un salīdzināt šādas apdrošināšanas izmaksas konkrētam transportlīdzeklim palīdzēs KASKO kalkulators. 

 • Auto riepas plašā klāstā pieejamas Tyrecho.com

  Publicitātes foto

  Vēlies atrast auto riepas dažu minūšu laikā? Tādā gadījumā Tev lieti noderēs Tyrecho.com sniegtie pakalpojumi.

 • Credit24.lv aizdevums ar ērtāko atmaksas iespēju

  Foto: Pixabay.com

  Brīžos, kad nepieciešama papildus nauda kādam steidzamam pirkumam vai citiem tēriņiem, ir svarīgi izvērtēt, no kā aizņemties un cik vienkārši aizdevumu būs atmaksāt. Credit24.lv piedāvā ātru aizdevumu ar pakāpenisku kredīta atmaksu. 

 • Ekonomiski ledusskapji tieši Taviem ēšanas paradumiem

  Publicitātes foto

  Pārtika, nenoliedzami, ir viena no svarīgākajām cilvēka dzīves nepieciešamībām un arī baudām. Lai pagatavotu gardu maltīti, nepieciešami kvalitatīvi un svaigi produkti. Lai tos pēc iespējas ilgāk uzglabātu, par to mūsdienās rūpējas ledusskapji. Tādēļ ir svarīgi atrast savām prasībām un ikdienas paradumiem piemērotāko.

 • Banketa galdu noma – ērts risinājums Jūsu svinībām

  Publicitātes foto

  Lai svētku pasākums izdotos nevainojami, jāparūpējas ne tikai par izklaides programmu un oriģinālu ēdienkarti, bet arī par viesu komfortu. Pat nelielas ģimenes svinības un dārza svētki parasti neiztiek bez mēbelēm, bet plašā publiskajā pasākumā, lielās kāzās vai jubilejas svinībās atbilstošas mēbeles ir pirmās nepieciešamības prece. Lai ieturētu svētku noformējumu vienā stilā un sasēdinātu visus viesus, parasti nevis izmanto mājās esošos galdus un krēslus, bet izīrē mēbeles no pasākumu aprīkojuma servisa. Galdu noma ļauj samazināt laiku, ko aizņem sagatavošanās svētkiem, lai organizētāji varētu pievērsties citiem, patīkamākiem jautājumiem.

 • Uzzini, kas ir ātrais kredīts

  Foto: Pixabay.com

  Ātrais kredīts – īstermiņa naudas aizdevums neparedzētām dzīves situācijām, kura saņemšanai nepieciešamas vien pāris minūšu.