Vietējās ziņas

 • Kā izvēlēties dāvanu vīram dzimšanas dienā

  Publicitātes foto

  Tuvojoties mīļa cilvēka dzimšanas dienai, jau laikus domājam, kā viņu iepriecināt, kādu dāvanu izvēlēties. Tomēr ne vienmēr tas ir viegls uzdevums. Piekritīsiet, ka atrast dāvanu sievietei ir daudz vieglāk nekā vīrietim. Tāpēc padalīsimies ar idejām, ko sieva varētu uzdāvināt vīram dzimšanas dienā. Labas dāvanu idejas apkopojis dāvanu serviss "Lieliska Dāvana", kura klāstā ir vismaz 500 brīnišķīgas dāvanas vīrietim.

 • 7 padomi, kā kļūst par PRO lāzerpeintbolā

  Foto: Pixabay.com

  Lāzerpeintbols – zināms arī kā lāzetags – ir peintbolam līdzīgs sporta izklaides veids, kurā komandas cenšas "sašaut" viens otru ar speciāliem ieročiem, kas aprīkoti ar lāzera tēmekli. Latvijā šī aktivitāte vēl nav tik populāra kā, piemēram, ASV, taču daudzi no tiem, kas pamēģinājuši šo spēli, labprāt vēlas tam pievērsties profesionālāk. Lūk, daži padomi, kā kļūt par lāzerpeintbola profesionāli pēc iespējas īsākā laikā!

 • Matraču uzglabāšana ziemā – ko der atcerēties?

  Foto: Lonas.lv

  Gada siltā sezona, vasara, ir beigusies, rudens lapkritis mūs priecē pilnā sparā, un jau pavisam drīz pie loga klauvēs sals. Šobrīd ir pienācis laiks vasaras drēbes kārt skapjos un vasarnīcas ieziemot, lai tās atpūstos un gaidītu jauno sezonu.

 • Vai kredīts un tā izsniegšana ir viena no senākajām profesijām?

  Foto: Freerangestock.com

  Katram pašam vislabāk zināms, ko viņam vajag, kad un kāpēc. Vistiešāk tas attiecas uz finanšu jomu. Neviens labāk par jums nepārzina jūsu vajadzības, vēlmes un iespējas. Kā arī – jūsu finanses skar galvenokārt tikai jūs. Un tikai jūs zināt, vai ātrais kredīts ir tas, kas jums konkrētajā brīdī var noderēt tā ērtuma un parocīguma dēļ.

 • Aktīvas un aizraujošas spēles bērniem, kas nekad neapniks

  Foto: 1a.lv

  Nevēlies, lai Tavs bērns vasaras brīvlaiku pavada, pieplacis datora, telefona vai televizora ekrānam? Risinājumi ir dažādi – bērnu vari aizvest uz vecmammas laukiem, aizsūtīt uz kādu no nometnēm vai ierobežot pie modernajām ierīcēm pavadīto laiku. Taču, ja vēlies atpūsties un jautri pavadīt laiku kopā ar savu atvasi, mums Tev ir vienkāršāks un ievērojami ērtāks variants – izvēlies spēles bērniem, kas sevī ietver dažāda veida aktivitātes un prāta mežģus!

 • Kāpēc aknu slimības ir bīstamas un kā tās novērst?

  Foto: Freerangestock.com / Roxana Gonzalez

  Dzīve modernajā pasaulē nāk ar savu cenu – cilvēka organisms – brīnišķīga, toties trausla mašīna – tiek pakļauts visdažādākajiem prāta untumiem – ballītes līdz rītam, gastronomiskas izvirtības, neregulāras ēdienreizes, ātrie ēdieni, kas tiek apēsti, pat neapstājoties un neievelkot elpu… Cilvēka ķermenis ir neticami izturīgs un daudzos gadījumos spēj gluži labi atkopties no šādām nogurdinošām un neveselīgām aktivitātēm. Taču reizēm tam pietrūkst resursu, un sākas slimības. Neveselīgs uzturs, kaitīgie ieradumi un nesakārtots dienas režīms var sekmēt dažādu slimību attīstību.

 • 4 iemesli, kāpēc Tev noderētu profesionāla teritorijas uzkopšana 

  Foto: Bigstockphoto.com

  Ko pamana tikai tad, kad tas ir pazudis? Tīrību. Sakoptu un labiekārtotu teritoriju cilvēki bieži uztver kā pašsaprotamu parādību, taču patiesībā teritorijas uzkopšana prasa gan laiku, gan pūles. Patstāvīgi tikt galā ar atkritumiem un veikt teritorijas uzkopšanu nav nemaz tik viegli, īpaši, ja nepieciešams sakopt teritoriju pēc būvniecības darbiem. Ātri un efektīvi likvidēt netīrumus un gružus iespējams ar vides apsaimniekotāja palīdzību. Profesionāla teritorijas labiekārtošana tiek veiksmīgi izmantota ne tikai celtniecības objektos, bet arī dzīvojamo ēku teritorijās. Lasi tālāk un uzzini vairāk par vides apsaimniekošanu un tās priekšrocībām!

 • Dāmas, vai esat izmēģinājušas aerobikas nodarbības?

  Publicitātes foto

  Sportošana ir lielisks veids, kā uzturēt sevi formā, izvēdināt prātu, uzlabot veselību un imūnsistēmu, mazināt stresu un noturēt labu ķermeņa tonusu. Šobrīd arvien lielāku popularitāti iegūst aerobikas nodarbības, it sevišķi sieviešu vidū. Kāpēc tā?

 • Kredīts internetā – kādus nosacījumus piedāvā "Kredīts7"?

  Publicitātes foto

  Vasara ir laiks, kad vēlamies dzīvi tvert maksimāli – ar prieku un labu atpūtu. Tādēļ straujajā notikumu virpulī ne vienmēr pamanām, kas notiek bankas kontā vai maciņā. Ja radusies situācija, ka mēnesim paredzētais budžets jau ir iztērēts un svarīgu lietu risināšanai naudas vairs nepietiek, tad palīdzīga roka jāmeklē citviet. Jāsāk ar paziņu loku, taču, ja arī viņi nevar atrast risinājumus Tavai situācijai, tad ir vērts painteresēties, ar kādiem nosacījumiem tiek izsniegts kredīts internetā.

 • Kad var noderēt ātrais kredīts internetā? 

  Publicitātes foto

  Ātrais kredīts ir mūsdienās plaši piedāvāta iespēja risināt negaidītas dzīves situācijas, kurās nepieciešama papildu nauda. Taču vienmēr ir svarīgi izprast, kad īsti ātrais kredīts būs piemērots risinājums.