Vajadzīgs labs zobārsts Rīgā? Dodieties uz "Dr. Apines zobārstniecības klīniku"

Savas īstās un vienīgās zobārstniecības klīnikas meklējumi var būt nogurdinoši un šķist nebeidzami, jo piedāvājums ir plašs, bet nav viegli saprast, kura būs īstā klīnika un speciālisti,  kuriem uzticēt savu vai pat visu ģimenes locekļu zobu veselību. 

Ja tieši šobrīd esat savas zobārstniecības meklējumos vai zināt, ka drīz tas būs aktuāli, gribam jums aiztaupīt laiku un pūles. Ja vajadzīgs labs zobārsts Rīgā, tad "Dr. Apines zobārstniecības klīnika" ir īsta vieta, kur doties. Lasiet tālāk un uzziniet, kāpēc!

Mājīga zobārstniecība visai ģimenei
"Dr. Apines zobārstniecības klīnikā" apvienots viss, ko varētu vēlēties. Te ir mājīgas un ērtas telpas, kas pielāgotas ikvienam pacientam, arī pašiem mazākajiem, tāpēc pirms vizītes nebūs nevajadzīga satraukuma, būs ar ko pakavēt laiku un nodarbināt bērnus. Katrs pacients šeit ir laipni gaidīts. Uz visiem aktuālajiem jautājumiem atbildēs laipns personāls. 

Klīnikā tiek ievēroti visstingrākie drošības pasākumi, garantējot pacientu un personāla drošību COVID-19 pandēmijas laikā. Apmeklētāji vizītes var ērti pieteikt, izmantojot pieteikuma formu klīnikas mājaslapā, kur arī pieejama noderīga informācija gan par klīnikas darbu un pakalpojumiem, gan mutes un zobu veselību.

Profesionāla un iejūtīga speciālistu komanda
Klīnikas vadošajiem speciālistiem ārsta arods ģimenē ir jau vairākās paaudzēs, kas ļāvis pārņemt un līdz smalkumam izkopt labākās psiholoģiskās un profesionālās metodes darbā ar pacientiem. Tieši iejūtība, pacietība un spēja veidot uzticības pilnu komunikāciju ar pacientu ir nozīmīga zobārsta darbā, jo bailes no zobārsta joprojām ir vienas no izplatītākajām. "Dr. Apines klīnikas" speciālisti vienmēr sagaidīs ar smaidu, spēs nomierināt, saprotami paskaidrot un neizteiks pārmetumus, bet gan iedrošinās un sniegs padomus, lai kopīgiem spēkiem uzlabotu mutes veselību.

Protams, visi klīnikas zobārsti ir ar atbilstošu izglītību un lielu pieredzi, kas iegūta ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs, kur arī tiek apgūtas jaunākās darba metodes un tehnikas, lai klientiem vienmēr nodrošinātu pasaules līmeņa zobārstniecības pakalpojumus. Tāpēc labs zobārsts Rīgā jums vairs nav jāmeklē – tas jūs laipni gaida "Dr. Apines zobārstniecības klīnikā"!

Visi zobārstniecības pakalpojumi vienuviet
"Dr. Apines zobārstniecības klīnikas" pakalpojumu klāsts veidots tā, lai nodrošinātu visas klientu vajadzības attiecība gan uz zobu veselību, gan estētiku. 

Klīnikā pieejamie pakalpojumi:
• bērnu zobārstniecība;
• zobu pārbaudes un speciālistu konsultācijas;
• zobu labošana un ārstēšana;
• zobu ekstrakcija;
• zobu protezēšana un implantoloģija;
• zobu higiēna un balināšana.

Skaidrs cenrādis un atlaides pastāvīgajiem klientiem
Apmeklējot klīniku, pacienti jau iepriekš zina, ar kādām izmaksām jārēķinās, jo pakalpojumu cenrādis vienkāršs, saprotams un bez slēptām piemaksām. Tas ir ļoti būtisks faktors, kuru novērtē klienti, jo citviet ir sastapušies ar neizprotamām cenām un negaidītiem papildu izdevumiem, par kuriem uzzina tikai tad, kad pakalpojums jau saņemts.

"Dr. Apines zobārstniecības klīnikas" apmeklētājiem ir iespēja noformēt Ģimenes karti, ja no vienas ģimenes klīniku apmeklē vismaz divi cilvēki. Zobārstniecības pakalpojumi ar Ģimenes karti būs vēl izdevīgāki, jo noteiktiem klīnikas pakalpojumiem regulāri tiek piemērotas atlaides līdz 10%.

SOS pieraksts un pieņemšana sestdienās
Kāpēc vēl labs zobārsts Rīgā ir tieši "Dr. Apines zobārstniecības klīnikā"? Jo šīs klīnikas prioritāte vienmēr ir klientu ērtības, tāpēc tiek piedāvāts SOS pakalpojums. Tā ir iespēja neatliekamā gadījumā tikt pie zobārsta un atrisināt akūto situāciju, jo ne vienmēr visu iespējams ieplānot un prognozēt, ka pēkšņi, piemēram, sāks sāpēt zobs vai tiks gūta zobu trauma. SOS pakalpojuma ietvaros palīdzību klīnikā iespējams saņemt jau tajā pašā vai nākamajā dienā.

Klīnika strādā arī sestdienās, jo ir daudz pacientu, kuri nevar darba dienās atrast laiku vizītei, tāpēc tā tiek atlikta. Klīnikas apmeklējums sestdienā ir iespēja ātrāk saņemt tik vajadzīgo zobārstniecības pakalpojumu, nekavējot darbu un neizjaucot aizņemto dienas grafiku.