Reklāma un sludinājumi Aizkrauklē pasaules līmenī ar Dalder.lv

Jaunais un unikālais Dalder.lv sludinājumu portāls un tā radītāji ir pārliecināti, ka arī Latvijas iedzīvotājiem, un jo īpaši reģionu iedzīvotājiem Aizkraukles novadā, nepieciešams ne tikai vienkārši sludinājumu portāli, bet vienlaikus arī mārketinga instrumenti, ar kuru palīdzību pārdevējiem iespējams gan ievietot sludinājumus, gan organizēt komunikāciju ar pircējiem. Dalder lielākā priekšrocība ir nebijusī pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem ikvienā Latvijas pilsētā un novadā. Kur pašlaik atrodama reklāma Aizkrauklē

Sludinājumu portāls, kas ir inovatīvs pasaules līmenī 
Dalder.lv funkcionalitāte un uzbūve ir radīta domājot tikai un vienīgi par tā lietotājiem. Tā ir iespēja:
• vienkārši un ērti ievietot sludinājumus,
• atrast nepieciešamo preci vai pakalpojumu,
• iepazīties ar dažādiem akciju piedāvājumiem. 

Portāla uzbūves pamatā ir klasiska sludinājumu sistēma, piedāvājot iespēju ievietot manuālus un automatizētus bezmaksas vai maksas informatīvos sludinājumus, taču Dalder.lv dizains un lietojamība vairākkārtīgi pārspēs esošo tirgus spēlētāju sniegumu, jo kā galvenais kritērijs izvirzīts lietotājs un tā ērtums. 

Kā darbojas Dalder.lv? 
Dalder.lv lepojas ar profesionālām zināšanām interneta mārketingā, ko apstiprina viegla informācijas pārskatāmība, analītiskie rīki un pamatotie dizaina elementi. Tāpat rūpēs par lietotāju ērtību tiek nodrošināts nemitīgs tehniskais atbalsts. Katram pārdevējam ir iespēja Dalder.lv izveidot savu mikro mājaslapu, kas nozīmē, ka ikviens uzņēmējs, kas darbojas Aizkrauklē, varēs ne tikai pārdot savus produktus, bet arī izveidot savu mājaslapu, turklāt – par brīvu! Jaunākās virtuālās galerijas, pieredzes apmaiņa un tendences vienuviet jaunajā Dalder.lv. 

Ko tas nozīmēs uzņēmējiem Aizkrauklē?
Sludinājumi Aizkrauklē vairs nekad nebūs tādi kā iepriekš, jo portāla galvenais mērķis ir informācijas ērtāka un lētāka patērēšana nekā šobrīd tirgū pieejamajos portālos. Tas nozīmē jaunu pieredzi gan reklāmas devējiem, gan tās lietotājiem – iespēju ne tikai ievietot un aplūkot sludinājumus, bet arī veidot mārketinga komunikāciju un akcijas, kas efektīvi skar un risina problēmas svarīgās interneta mārketinga kategorijās: 
• informācijas izvietošana, 
• apstrāde, 
• sasniedzamība, 
• efektivitāte, 
• lokalizācija,
• datu apstrāde. 

Lietotājam būs iespējams reģistrēties ar saviem sociālo tīklu profiliem, kā arī saņemt nemitīgu atbalstu, ko nodrošina moderatori gan telefoniski, gan e-pastā. Populārākajos sludinājumu portālos komunikācija ir viena no būtiskākajām problēmām, ko apliecina tās aktualizācija masu medijos un PTAC. Savukārt informācijas kvalitātes nodrošināšanas galvenie principi ir tās filtrēšanas iespējas, moderācija, kā arī lietotāju atbalsts dažādos kanālos. Tas nozīmē, ka būs iespējams atrast sev nepieciešamo lietu konkrētā reģionā, ekonomējot laiku, kas jāpatērē, pārskatot visus sludinājumus, lai atrastu sev nepieciešamo lietu vai pakalpojumu tieši Aizkrauklē. 

Sludinājumi Aizkrauklē turpmāk par brīvu 
Pašreizējos pieejamajos portālos sludinājumiem jāmaksā. Dalder.lv piedāvā bezmaksas sludinājumu izvietošanu visiem Aizkraukles iedzīvotājiem, kas nozīmē pavisam citu pieeju, nekā to piedāvā konkurenti. Dalder.lv piedāvā līdzīgas pamatfunkcijas kā citi populārākie sludinājumu portāli, kā arī vairākas jaunas funkcijas: 
• sludinājumu bezmaksas publicēšana;
• labākā filtrēšanas sistēma pasaulē; 
• reģistrēta lietotāja profils, kas kalpo arī kā mājaslapa;
• tiešā komunikācija ar pārdevēju;
• unikāla un nebijusi kuponu un akciju sistēma. 

Nāc uz Dalder.lv un izmēģini!