Banner 980x90

Pastiprināti veic ziemas dienesta darbus arī uz vietējiem autoceļiem

VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) pievērsis pastiprinātu uzmanību arī uz valsts vietējās nozīmes autoceļu braukšanas apstākļiem.

Kā pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja VAS "Latvijas Autoceļu uzturētājs" sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Audere, uz šiem autoceļiem tiek veikta brauktuves apstrāde ar pretapledojuma materiāliem vai rievošana.

Lai gan normatīvie akti nosaka, ka uz C uzturēšanas klases autoceļiem brauktuves kaisīšana ar pretapledojuma materiālu un rievošana nav normēta, LAU veic brauktuvju apstrādi, lai nodrošinātu satiksmes kustību un ceļa caurbraucamību.

LAU aicina autovadītājus būt piesardzīgiem un izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Pilseta24.lv jau vēstīja, ka Valsts policija otrdien, 13.janvārī, situāciju uz ceļiem vērtē kā katastrofālu.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)