No amata atsauc "Pļaviņu komunālo pakalpojumu" valdes locekli

Jelgava, 4.apr., LETA. Saskaņā ar novada domes sēdē pieņemto lēmumu un uzņēmuma kapitāldaļu turētāja pārstāvja lēmumu no SIA "Pļaviņu komunālie pakalpojumi" valdes locekles amata atsaukta Ludmila Lencberga, aģentūra LETA uzzināja Pļaviņu novada pašvaldībā.

Pašlaik valdes locekļa pienākumus pilda prokūrists Jānis Zvirgzdiņš. Tuvākajā laikā pašvaldība plāno izsludināt konkursu uz vakanto uzņēmuma vakanci.

Aģentūra LETA noskaidroja, ka Lencbergas darbs domē vērtēts jau februārī, jo uzņēmums domei paziņojis par nespēju samaksāt kārtējos maksājumus 22 000 eiro apmērā par aizdevumu Valsts kasē, kas ņemts, lai nodrošinātu kurināmo apkures sezonā. Tāpat uzņēmumā esot bijušas problēmas personāla vadības jautājumos.

Izvērtējot minēto, domes priekšsēdētājs Aigars Lukss (V) jau februārī aicināja lemt par "Pļaviņu komunālo pakalpojumu" valdes locekles atsaukšanu no amata, taču priekšlikums neguva pietiekamu deputātu atbalstu. Savukārt vēlāk, izvērtējot uzņēmuma darbību un vadītājas spēju nodrošināt stabilu komunālā uzņēmuma darbību, pieņemts lēmums Lencbergu no amata atbrīvot.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka Lencberga uzņēmumu vadīja kopš 2015.gada 8.oktobra.

Uzņēmuma apgrozījums 2016.gadā bija 831 996 eiro, bet peļņa sasniedza 14 279 eiro.