Banner 980x90

Kā zināt, ka viņš mani bildinās? 3 pieredzes stāsti

Foto: LIGAVAM.LV / LINDA LAUVA
Foto: LIGAVAM.LV / LINDA LAUVA
Iespējams, katra sieviete attiecībās ir domājusi, kad notiks tas mirklis. Kā nojaust, ka mīļotais vīrietis grasās tevi bildināt un pavisam drīz pirkstā tiks uzvilkts saderināšanās gredzens?

Runas par nākotnes vīziju
Viena no izteiktākajām pazīmēm ir sarunas par stabilitāti karjeras izaugsmē un pašiem savu mājokli. No vīrieša puses tas ir pamats ģimenes veidošanai, jo pārliecība, ka viņš spēs par to gādāt, vīrietim ir pats svarīgākais pirms jautāt: "Vai Tu kļūsi par manu sievu?"

Ja Tavs mīļotais sāk sekot līdzi nekustamā īpašuma tirgum vai aktīvi cenšas iegūt paaugstinājumu darbā, iespējams, saderināšanās gredzens jau noskatīts.

Finanšu plānošana
Vai esi novērojusi, ka pēdējā laikā mīļotais cenšas rūpīgāk plānot jūsu abu budžetu vai apsver uzkrājumu veidošanu bankā? Tas var liecināt par viņa nodomu tuvāko gadu laikā iekārtot ģimenes mājvietu. Arī atteikšanās no lielākiem vai ikdienā ne tik svarīgiem pirkumiem, piemēram, spēļu konsolēm, var būt zīme.

Naudas taupīšana ir būtiska, jo, piemēram, zelta gredzeni ar dimanta actiņu ir salīdzinoši dārgi. Tādēļ kaut arī īslaicīga, bet katra lielāka pirkuma izvērtēšana var būt pazīme.

Rūpes par sievietes labsajūtu
Vai vīrietis pēdējā laikā tevi lutina ar ziediem, mīļākajiem gardumiem un mājas sakopšanu tavā vietā? Varbūt mudina apmeklēt frizieri vai manikīru? Pateicoties saviļņojumam, kas rodas tiklīdz saderināšanās gredzens jau ir nopirkts, viņš ir gatavs atbalstīt tavas vēlmes.

Ģimenes vērtību pārrunāšana
Vēlme vairāk laika pavadīt ar tavu ģimeni, ģimenes vērtību pārrunāšana un vēlēšanās vairāk uzzināt par ģimenes koku liecina par briedumu un gatavību veidot pašiem savu ģimeni. Iespējams, viņš piemin, ka viņa ģimenē saderināšanās gredzens tiek nodots no paaudzes paaudzē. Šādos mirkļos noteikti pastāsti, kādas īpašības tu sagaidi no sava mīļotā kā vīra un arī tēva.

Foto: LIGAVAM.LV / juvelierizstrādājumu veikals BRESLAVAFoto: LIGAVAM.LV / juvelierizstrādājumu veikals BRESLAVA


Cik lielā mērā šīs pazīmes piepildās dzīvē? Ar saviem stāstiem un emocijām dalās trīs līgavas!

Ieva
"To, ka sagaidāms bildinājums, jāatzīst, ka laikam biju gaidījusi. Pēdējā laikā ar draugu runājām par kāzām. Līdz ar to bildinājums šķita tikai loģiski. Arī attiecību ziņā bija izjūta, ka šis ir īstais brīdis – kopā esam izauguši, pieslīpējušies un, kā draugs smejas, mums ir ļoti labs savstarpējais mikroklimats," stāsta Ieva, kuru draugs bildināja 2018. gada jūnijā.

Kā notika bildinājums?
"Bildinājums notika Līgo vakarā, kad bijām devušies ceļojumā uz Kuršu kāpu. Iepriekšējā vakarā, kad abi ar draugu laiski gulšņājām pie TV, es viņam jautāju, vai viņš mani rītdien bildinās. Protams, uz jautājumu saņēmu noraidošu atbildi un pamatojumu, kāpēc bildinājums nevar notikt Jāņos. Tas manas cerības tajā vakarā sagrāva. Jāatzīst, ka draugs man pirmo reizi dzīvē tik pārliecinoši sameloja, jo nākamās dienas vakarā sekoja bildinājums. Nezinu, vai tā bija priekšnojauta, kas lika uzdot jautājumu par bildinājumu tieši iepriekšējā vakarā. Drīzāk izjūta, ka blakus ir īstais cilvēks."

Foto: LIGAVAM.LV / MIKS ŠĒLSFoto: LIGAVAM.LV / MIKS ŠĒLS
Luīze
"Tas bija viens no skaistākajiem mirkļiem manā dzīvē! Tagad gribas teikt – mūsu dzīvē. Šodien jau esam laulāts pāris," ar prieku skaistajā notikumā dalās Luīze.

Kā notika bildinājums?
"Tas notika 2017. gada vasarā. Devāmies ceļojumā uz Slovākiju, uz augstajiem Tatriem, kur arī saņēmu bildinājumu. Tajā dienā nepārtraukti lija, bija migla, bet tas mūs neatturēja no kāpšanas kalnos – silti saģērbušies, galvā kapuce, ne matu sakārtojums, ne grims, Līdzi mugursoma, kurā iekšā uzkodas un dzērieni. Pēc pāris stundu kāpiena bijām sasnieguši ūdenskritumu. Jautāju, lai mīļotais no somas izņem maizītes. Te pēkšņi maizīšu vietā viņš no kabatas izņēma baltu kastīti, kurā bija saderināšanās gredzens. Tad sekoja bildinājums.

Vai gaidīji bildinājumu?
Tā bija fantastiska diena. Manas emocijas plūda pāri malām – kalni, skaistie skati, mīļotais vīrietis blakus un atpūta… Nenāca ne prātā, ka tajā dienā viņš izteiks bildinājumu. Tas bija pārsteigums ar prieka asarām. Vienīgi pirms kāpšanas kalnā viņš bija nedaudz uztraucies, kluss, bet man šķita, ka tas ir lielā kāpiena dēļ. Protams, bijām par šo runājuši, bet tā vairāk jokodamies. Ākstījos, ka bildināšu viņu. Bet to visu uztvēru ar humoru. Es zināju, ka tas kādu dienu notiks, tikai negaidīju, ka tur kalnos. Nedz mani gredzeni zuda izmēra noteikšanai, nekā.

Vai gredzenu izmēri derēja?
Izrādās, ka saderināšanās gredzens pareizajā izmērā tika nopirkts tajā pašā dienā pirms izbraukšanas uz Slovākiju. Viņš bija paslēpis to mašīnā, bagāžas nodalījumā zem rezerves rata.

Annija
"Abpusējas sarunas par mūsu nākotni un to, ka esam viens otram īstie cilvēki, lika nojaust, ka tieši šajā ceļojumā es varētu saņemt bildinājumu. Taču nevēlēšanās izjaukt šo notikumu, pirms ceļojuma neuzdevu tipiskos jautājumus, vai šī būs tā reize," ar savu stāstu dalās Annija, kuru mīļotais vīrietis bildināja 2018. gada aprīlī.

​Foto: LIGAVAM.LV / Jānis Ratnieks​Foto: LIGAVAM.LV / Jānis Ratnieks
Kā notika bildinājums?
"Bijām devušies nelielā ceļojumā uz Itāliju. Pirmās dienas pavadījām mazās pilsētiņās pie Lecco ezera. Ņemot vērā, ka tad bildinājums nesekoja, nodomāju, ka tomēr šajā ceļojumā tas nenotiks. Tad devāmies uz Milānu, un pēdējā vakarā, dodoties pēc nogurdinošas dienas uz viesnīcu, draugs uzsvēra, ka vēlas vēl nedaudz izbaudīt pēdējo vakaru pie Triumfa arkas. Sēdējām vēlu vakarā uz trepītēm pie arkas, pļāpājām par ceļošanu, karjeru un daudz ko citu. Sarunas gaitā viņš izņēma no kabatas kastīti, kurā iekšā bija saderināšanās gredzens, un jautāja, vai vēlos būt kopā ar viņu visu dzīvi."

Ja vēlies iepazīties ar citiem mīlestības stāstiem, apmeklē portāla LĪGAVĀM mājaslapu www.ligavam.com un iegādājies kāzu grāmatžurnālu!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)