Banner 980x90

Kā izvēlēties ziemas riepas savai automašīnai?

Kad ir pienācis laiks iegādāties ziemas riepas savai automašīnai, var izrādīties, ka tas nav tik vienkāršs uzdevums, kā sākotnēji varētu šķist. Piedāvājums ir daudzveidīgs, tas atšķiras arī cenu ziņā. Kam pievērst uzmanību, kā izvēlēties piemērotākās riepas savam spēkratam? Par to vairāk turpinājumā! 

Riepu marķējums 

Pirms riepu iegādes ir jānoskaidro auto ražotāja ieteiktie riepu parametri. Informācija par tiem pieejama auto īpašnieka rokasgrāmatā. 

Būtiski kritēriji, kam pievērst uzmanību, ir riepu izmērs, kā arī riepu slodzes un ātruma indekss. 

Jaunas vai lietotas riepas?

Jautājums, kas var rasties, apsverot riepu izvēli – iegādāties jaunas vai tomēr lietotas riepas? Bieži vien atbilde ir atkarīga no riepu iegādei atvēlētā budžeta, taču der atcerēties, ka riepas ir svarīgs elements, kas tiešā veidā ietekmē drošību un komfortu uz ceļa, tādēļ šajā ziņā  kvalitātei ir ļoti liela nozīme. 

Izvēloties mazlietotas riepas, pastāv risks, ka tās tomēr nekalpos tik labi, kā sākotnēji tika cerēts. Līdz ar to drošāk tomēr ir izvēlēties jaunas riepas. Tās šobrīd ir pieejamas dažādās cenu kategorijās. 

Ziemas vai vissezonas riepas?

Pieejamas gan ziemas, gan vissezonas riepas. Ar abu veidu riepām ir atļauts pārvietoties ziemas sezonā, tomēr, pirms lēmuma pieņemšanas par labu vienam vai otram variantam, ir jāizvērtē to būtiskākās atšķirības. 

Kā jau vēstī pats nosaukums, vissezonas riepas ir paredzētas braukšanai visa gada garumā. Būtībā tas ir universāls risinājums, kas apvieno vasaras un ziemas riepu svarīgākās īpašības. Tomēr ir jāņem vērā arī tas, ka veiktspējas ziņā tās nevar konkurēt ar konkrētajai sezonai paredzētām riepām. 

Vissezonas riepas var būt kā īstermiņa risinājums vai opcija tad, kad ar auto tiek braukts reti un nelielus ceļa posmus. Taču ikdienā labāk un drošāk ir izvēlēties atbilstošas ziemas riepas. 

Riepas plašā izvēlē – MMK Riepu Serviss

Ja arī jums ir pienācis laiks savu spēkratu aprīkot ar jaunām riepām, ieskatieties “MMK Riepu Serviss” piedāvājumā un izvēlieties savām vajadzībām piemērotākās riepas. Izvēlei tiek piedāvāti arī lietie diski. Zinošie un pieredzējušie servisa meistari nodrošina arī pašu riepu montāžu, balansēšanu un citu veidu pakalpojumus. Ieskatieties www.mmkserviss.lv un apskatiet plašo piedāvājumu!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)