Banner 980x90

Jēkabpils novada jauniešus aicina piedalīties nometnē "Dzimis, lai dzīvotu"

Publicitātes foto
Publicitātes foto

No 18. līdz 20.martam Ābeļu pamatskolā, Jēkabpils novadā notiks nometne "Dzimis, lai dzīvotu", uz kuru ir aicināts ikviens jaunietis no 18 gadu vecuma (jaunākiem dalībniekiem nometnē ir nepieciešams pilngadīgs atbildīgais), pilsētas informācijas portālu Jekabpils24.lv informēja nometnes organizatori.

Nometnes mērķis ir radīt vidi, kur jaunieši var uzdot jautājumus, meklēt atbildes un diskutēt par cilvēka identitāti un vērtību. Nometnē būs arī dažādas āra aktivitātes un radošās darbnīcas.

Nometne "Dzimis, lai dzīvotu" ir lieliska iespēja veltīt nedēļas nogali, lai pievērstos savas identitātes meklēšanai. Caur lekcijām to palīdzēs darīt Rīgas Lutera draudzes mācītājs Indulis Paičs. Nometnē būs arī vairāki semināri, piemēram, "Liktenis", "Astroloģija zem lupas" un "Pasaules uzskati", būs iespēja radoši izpausties marmorēšanas (marbling) darbnīcā (gleznošana uz ūdens virsmas), pārrunāt dzirdēto diskusiju grupās, kā arī piedalīties āra aktivitātēs, kurās varēs praktiski izdzīvot lekcijās dzirdēto. Nometne notiks no 18. līdz 20.martam Jēkabpilī, Ābeļu pamatskolā. Dalības maksa: 17 eiro.

Nometni rīko Latvijas Kristīgā studentu brālība (LKSB), kas ir starpkonfesionāla biedrība ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu. Kopš 1993.gada LKSB rīko diskusiju grupas, seminārus un lekcijas, kā arī tematiskas nometnes visā Latvijā.

Vairāk informācijas un reģistrēšanās: http://lksb.lv/DzimisLaiDzivotu/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)