Banner 980x90

Aizkrauklē notiks ikgadējā Pārnovadu Uzņēmēju diena

22.martā Aizkraukles novada pašvaldība, sadarbība ar IGA centru, Jēkabpils Europe Direct informācijas centru un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru rīko ikgadējo "Pārnovadu uzņēmēju dienu", aicinot tajā piedalīties vietējos ražotājus, uzņēmējus, amatniekus un lauksaimniekus, lai kopīgi veidotu izstādi - gadatirgu, pilsētas informācijas portālu Aizkraukle24.lv uzzināja Aizkraukles novada pašvaldībā.

Pieteikumi dalībai jāiesniedz līdz 14.martam. Tā kā telpās ir ierobežots vietu skaits un par šo pasākumu ir ļoti liela interese, vēlams pieteikties savlaicīgi. Pieteikuma anketa, kuru iespējams ielādēt šeit, jāiesūta elektroniski uz e-pastu ieva.erdmane@inbox.lv.

2013.gada "Pārnovadu uzņēmēju dienā" piedalījās vairāk nekā 100 uzņēmēju, amatnieku, sabiedriskās organizācijas, bankas un apdrošināšanas kompānijas. Apmeklētāju skaits pārsniedza piecus tūkstošus.

Izstādes darbalaiks sestdien, 22.martā plānots no plkst.9.00 līdz plkst.15.00, kā arī Uzņēmēju dienas laikā notiks izglītojoši semināri.

Savukārt vakara noslēgumā Pārnovadu Uzņēmēju dienas dalībnieki uz darba kolektīvi tiek aicināti uz balli Aizkraukles pilsētas kultūras namā. No plkst. 17.00 Pilsētas kultūras nama mazajā zālē balles dalībnieki aicināti uz tasi kafijas, bet plkst.18.00 sekos Dona akustiskais koncerts "Varanasi". Šobrīd ir iespēja iegādāties biļeti par 4 eiro ( ar 50% atlaidi), iepriekš piesakot biļešu skaitu pa tālruni 29116791 vai 65122396 līdz 17.martam. Piedāvājums spēkā tikai Uzņēmēju dienas dalībniekiem.

Savukārt plkst.20.00 seko uzņēmējdienas balle (darba kolektīvu balle). Ieeja ballē bez maksas, līdzi ņemot groziņus. Vietu rezervācija pie galdiņiem iespējama līdz 21.martam, zvanot pa tālruni 29116791 vai  65122396





Atpakaļ

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)