Visas ziņas

 • SIA "B-12" – mīkstās mēbeles, mēbeļu izgatavošana, mēbeļu labošana

  Izvēlēties mīkstās mēbeles nav viegli. Atrast patiesi kvalitatīvas mīkstās mēbeles – vēl grūtāk, jo cena ne vienmēr ir kvalitātes rādītājs. Turklāt, lai veikalos sameklētu tādu, gultu, dīvānu, krēslu, pufu vai citas mēbeles, kas atbildīs visām prasībām un būs konkrēto izmaksu vērtas, ir korekti jāizvērtē virkne dažādu faktoru.

 • Sešu metrus apakš kājām – Vējiņu pazemes ezeri

  Ineta Nachtmann /flickr.com

  Lai apskatītu pazemes ezerus un izdzīvotu īpašas izjūtas, atrodoties sešus metrus zem zemes, nav jādodas tālos ceļojumos. Tepat Latvijā, Straupē, netālu no "Vējiņu mājām", skaistās Braslas upes krastā pazemes avoti reiz izskalojuši lielus tukšumus un alas, kas sevī slēpj skaistus un ļoti neparastus ezerus.

 • Tehnoloģiju loma mūsdienu mērnieku darbā

  Vairums no cilvēkiem mērnieku ir redzējuši tikai zaļā vestē, veicot uzmērīšanu, un tikai retajam ir skaidrs, kā un kāpēc tas tiek darīts. Liela daļa no mums tiešām ar mērniecību nekad nesaskarsies, taču vismaz dažiem reizi dzīvē būs nepieciešama mērnieka palīdzība. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj arī mērniekiem savu darbu veikt uz dažādām zemes vienībām ar augstu precizitāti, tāpēc tādi pakalpojuma sniedzēji kā SIA "Geodezists" var izdarīt daudz vairāk nekā vienkārša zemes uzmērīšana. 

 • Leģendām un nostāstiem apvītais Velnezers Šķeltovas pagastā

  Velnezers (Valnezers) jeb Čertoks ir ezers Aglonas novada Šķeltovas pagastā, un tas atrodas "Čertoka ezera (Valnezera)" dabas liegumā, kas, savukārt izveidots 1977. gadā. Ezera caurredzamība tā vidū ir apmēram astoņi metri, tajā neietek un no tā neiztek neviena upe vai avots. Ne velti ezeram dots tāds vārds, jo tā apkārtnē nekad nav dzīvojuši cilvēki – dienas tumšajā laikā tie vairās tam tuvoties, jo uzskata, ka ūdeņos mājojot pats nelabais.

 • Optibet.lv – labākais sporta bāru tīkls Latvijā 

  Noteikti nevar apgalvot, ka Latvijā, it īpaši Rīgā, nav sporta bāru. Tādas vietas netrūkst, kur pēc garas darba dienas paviesoties ar draugiem, lai sekotu līdzi sporta spēlēm tam atbilstošā atmosfērā. Īpaši daudz to ir Vecrīgā, kur tās ir mērķētas vairāk tūristu auditorijai, īpaši Rietumeiropas futbola faniem. 

 • Uztici sava īpašuma vārtu un to aprīkojuma izgatavošanu profesionāļiem

  Katrā īpašumā var būt vairāki vārti, kas nodrošina gan ikdienas ērtības, gan drošību. Visbiežāk tie ir teritoriju vārti, kuru pamatuzdevums ir norobežot īpašumu un kontrolēt, lai tajā iekļūst tikai piederošas personas kā arī garāžu un industriālie vārti, kuru uzdevums ir atvieglot transporta un citu objektu plūsmu ēkās, kā arī radīt drošības barjeru, samazinot apdraudējumu kustamajam īpašumam.

 • Karostas muzejs – tumšā tūrisma cienītājiem

  siggi mus /flickr.com

  Karostas cietums Liepājā celts 20. gadsimta sākumā kā hospitālis, bet kopš 1905. gada izmantots kā militārais cietums, kas savas funkcijas veicis līdz pat 1997. gadam. Kopš 2002. gada tas savas durvis vēris no jauna, kad tur, piesaistot tūristus, sāka saimniekot "Karostas glābšanas biedrība". Tā apmeklētāji var uzzināt par cietuma vēsturi, pavadīt nakti aiz restēm, paēst padomju stila ēdnīcā kopā, turklāt klīst runas, ka vecajā ēkā spokojas.

 • Sventes muiža – ko tajā apskatīt?

  latvia.travel /flickr.com

  Sventes muiža (sākotnēji Jaunsventes muižas kungu māja) ir celta 1912. gadā pēc grāfa Mihaila Zīberga-Plātera pavēles, un tā atrodas Daugavpils novada Sventes pagasta Sventē. Līdz 1920. gada agrārajai reformai muiža piederēja Zībergu-Plāteru dzimtai – senai vācbaltiešu dzimtai no Brēles, kas 14.-15. gadsimtā ieceļojusi Livonijā un bijusi viena no lielākajiem zemes īpašniekiem Latgalē.

 • Gleznainās Veczemju klintis Vidzemes jūrmalā

  Veczemju klintis (arī Mantiņu klintis vai Sarkanās klintis) ir ģeoloģisks un ģeomorfoloģisks dabas piemineklis Vidzemes akmeņainajā jūrmalā – gleznaini smilšakmens atsegumu fragmenti, kas redzami aptuveni 12 kilometrus garā jūras krasta posmā no Veczemjiem līdz Tūjai. Pateicoties jūras viļņiem, krasti ir stāvi un sniedzas līdz pat sešu metru augstumā.

 • SIA "Abplanalp Baltic" – metālapstrādes instrumenti, urbji, frēzes

  Lai metāla izstrādājumi būtu atbilstoši tehniskajām un kvalitātes prasībām, svarīgu lomu spēlē korekti piemeklēti metālapstrādes instrumenti un iekārtas, kas ir būtiska vajadzība katrā uzņēmumā, kam svarīga augsta uzticība klientu vidū. Augsti tehnoloģiski metālapstrādes instrumenti ievērojami vienkāršo darba procesu.