Vietējās ziņas

 • Dāmas, vai esat izmēģinājušas aerobikas nodarbības?

  Publicitātes foto

  Sportošana ir lielisks veids, kā uzturēt sevi formā, izvēdināt prātu, uzlabot veselību un imūnsistēmu, mazināt stresu un noturēt labu ķermeņa tonusu. Šobrīd arvien lielāku popularitāti iegūst aerobikas nodarbības, it sevišķi sieviešu vidū. Kāpēc tā?

 • Kredīts internetā – kādus nosacījumus piedāvā "Kredīts7"?

  Publicitātes foto

  Vasara ir laiks, kad vēlamies dzīvi tvert maksimāli – ar prieku un labu atpūtu. Tādēļ straujajā notikumu virpulī ne vienmēr pamanām, kas notiek bankas kontā vai maciņā. Ja radusies situācija, ka mēnesim paredzētais budžets jau ir iztērēts un svarīgu lietu risināšanai naudas vairs nepietiek, tad palīdzīga roka jāmeklē citviet. Jāsāk ar paziņu loku, taču, ja arī viņi nevar atrast risinājumus Tavai situācijai, tad ir vērts painteresēties, ar kādiem nosacījumiem tiek izsniegts kredīts internetā.

 • Kad var noderēt ātrais kredīts internetā? 

  Publicitātes foto

  Ātrais kredīts ir mūsdienās plaši piedāvāta iespēja risināt negaidītas dzīves situācijas, kurās nepieciešama papildu nauda. Taču vienmēr ir svarīgi izprast, kad īsti ātrais kredīts būs piemērots risinājums.

 • Zāģi – lieliski palīgi piemājas un meža darbiem

  Foto: Xnet.lv

  Laiks, kad zaru un koku nozāģēšanai vai koksnes sadalīšanai tika izmantoti rokas zāģi, ir aiz muguras. Tagad šīs darbības ātri un ērti palīdz veikt elektriskie zāģi un motorzāģi, taču starp tiem ir vairākas atšķirības. Kādas? Par to vairāk – šajā rakstā.

 • Sadzīves atkritumu izvešana – pakalpojums, kas būtiski atvieglo Tavu dzīvi

  Publicitātes foto

  Vai Tu savu ikdienu vari iedomāties bez sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumiem? Visticamāk, ka nē, jo sadzīves atkritumi ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Taču, lai sadzīves atkritumu izvešana noritētu kvalitatīvi un Tu par to nepārmaksātu, ir jāņem vērā daži padomi.

 • Jāapgūst minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā? Kursi Webapmaciba.lv ir risinājums!

  Foto: Pixabay.com

  Jau ilgu laiku Latvijā kursi "Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā" jāapgūst ir pavāru palīgiem un pavāriem, oficiantiem un trauku mazgātājiem, pārdevējiem un pārējiem I-III kvalifikācijas kategorijas pārtikas nozares darbiniekiem. Ja tavs darbs ir saistīts ar šīm jomām un ir nepieciešams iziet šos kursus, ietaupi laiku un līdzekļus, mācoties internetā!

 • Angļu valodas kursi – ieguldījums Tavā nākotnē

  Publicitātes foto

  Mūsdienās angļu valoda ir viena no visbiežāk runātajām valodām pasaulē, to izmantojam gan darbā, gan ceļojumos, gan citās ikdienišķās situācijās. Tā ir dzimtā valoda aptuveni 400 miljoniem cilvēku, un angļu valoda palīdz saprasties vēl lielākam skaitam visdažādāko tautu pārstāvju. Angļu valodas zināšanas sniedz ne tikai plašas karjeras iespējas, bet arī ļauj baudīt labākās izklaides, piemēram, iemīļotu filmu vai seriālu skatīšanos. Ikdienā tik plaši izmantoto un nepieciešamo angļu valodu visefektīvāk ir iemācīties, apmeklējot angļu valodas kursus, ko vada nozares profesionāļi.

 • Ātrie aizdevumi un to veidi

  Publicitātes foto

  Nebanku kredītdevēju skaits Latvijā ir visai liels, un gandrīz tikpat plašs ir arī to piedāvāto aizdevumu veidu klāsts. Tāpēc, pirms piesakies aizdevumam, izpēti kredītdevējus un iepazīsties ar aizdevumu veidiem, kurus tie nodrošina. 

 • Veiksmīgas SMS kredīta atmaksas stratēģija

  Publicitātes foto

  Iemesli, kamdēļ cilvēki aizņemas, ir dažādi. SMS kredīts neparedzētā gadījumā var palīdzēt, bet atceries, ka tas būs savlaicīgi jāatmaksā. Dažreiz pietiek tikai nedaudz pamainīt ikdienas ieradumus, lai atdošana noritētu bez problēmām.

 • Kimbi.lv kredītlīnija – elastīgs aizdevums

  Publicitātes foto

  Mūsdienās ir pieejamas dažādas iespējas, kā iegūt papildu finansiālos līdzekļus neparedzētām situācijām. Viens no risinājumiem var būt Kimbi.lv kredītlīnija – aizdevums ar konkrētu pieejamās naudas summas limitu. Aizņemto summu pilnā apmērā vari atmaksāt kaut vai nākamajā dienā vai arī veikt ikmēneša maksājumus.