Vietējās ziņas

 • Dormeo matrači, segas, spilveni: kam jāpievērš uzmanība pirms to iegādes?

  Foto: 1a.lv

  Ja runājam par segām, spilveniem un jo īpaši matračiem, Dormeo ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas mēdz iešauties prātā. Taču kā orientēties šī ražotāja plašajā piedāvājumā? Par to – raksta turpinājumā!

 • Kā iepriecināt un apsveikt bērnu izlaidumā?

  Klāt ir izlaidumu laiks, kad svētkiem gatavojas gan bērnudārznieki, kuri pošas uz skolu, gan pamatskolu un vidusskolu absolventi, kuri arī pēc saspringtā eksāmenu laika būs pelnījusi skaistas svinības, ģimenes un radu apsveikumus. Piedāvājam dažas interesantas un noderīgas idejas gan dāvanām, gan aktivitātēm, kas jums var noderēt jau tuvākajās nedēļās, lai noorganizētu jaukas un sirsnīgas izlaiduma svinības un apsveiktu gan mazos, gan lielos absolventus.

 • Reklāma un sludinājumi Aizkrauklē pasaules līmenī ar Dalder.lv

  Jaunais un unikālais Dalder.lv sludinājumu portāls un tā radītāji ir pārliecināti, ka arī Latvijas iedzīvotājiem, un jo īpaši reģionu iedzīvotājiem Aizkraukles novadā, nepieciešams ne tikai vienkārši sludinājumu portāli, bet vienlaikus arī mārketinga instrumenti, ar kuru palīdzību pārdevējiem iespējams gan ievietot sludinājumus, gan organizēt komunikāciju ar pircējiem. Dalder lielākā priekšrocība ir nebijusī pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem ikvienā Latvijas pilsētā un novadā. Kur pašlaik atrodama reklāma Aizkrauklē? 

 • Jaunas riepas – drošība uz ceļa

  Jaunu riepu iegāde – tā ir garantija, ka mierīgi varēsit braukt vairākas sezonas, vismaz trīs. Taču tas gan nenozīmē, ka, tās iegādājoties, nevajadzētu pievērst uzmanību vairākiem aspektiem.

 • SIA "Airdek" – fasādes segumi jūsu mājai

  Publicitātes foto

  SIA "AIRDEK" dekoratīvais un siltinošais bloks ir veidots no gāzbetona, kam ir izveidots īpašs, acīm pievilcīgs dizains. Akmens materiāls ir ar porainu struktūru. Šie bloki ir ugunsdroši. 

 • 5 nepatiesi mīti par zobu kopšanu bērniem

  Zobārstu pieredze liecina, ka Latvijā bērnu zobu veselība nav apmierinoša. Neskatoties uz to, ka vecākiem pieejama plaša informācija par to, kā pareizi kopt bērna zobus, joprojām sabiedrībā valda dažādi nepatiesi mīti par šo tēmu. Paļaušanās uz tiem pakļauj bērna mutes veselību riskam un palielina iespēju, ka bērnam arī pieaugušā vecumā būs vairāk problēmu ar zobiem, nekā gribētos.

 • Jaunumi ātro kredītu nozarē

  Ik gadu jaunie ātrie kredīti Netcredit.lv portālā un citviet internetā papildina jau tā plašo aizdevumu klāstu ar arvien elastīgākiem risinājumiem. Tā kā jaunajiem aizdevējiem vēl nav savs klientu pulks, tie piesaka sevi ar izdevīgākām procentu likmēm, pielaidīgākiem kredītu piešķiršanas noteikumiem un kredītu brīvdienām.

 • Kosmētika, kas liek sejai izskatīties lieliski! 

  Foto: Shutterstock.com

  Vienalga, vai Tu izvēlies krāsoties spilgti vai arī Tava iecienītākā izvēle ir neuzkrītoša kosmētika, nav šaubu, ka ikvienai sievietei ir nepieciešami vismaz daži nieciņi, kas palīdz sejai izskatīties žilbinoši. Lūk, četras lietas, kas atrodamas Drogas interneta veikalā, un būs neaizvietojamas Tavā kosmētikas maciņā. 

 • 11 pazīmes, kas liecina, ka Tu esi īsts sporta entuziasts

  Pat vienkārša spēle, kura sastāv tikai no bumbiņas un raketes, var daudziem cilvēkiem sagādāt prieku. Tādas pašas sajūtas saved kopā ļaužu pūļus, kas kopā skatās dažādas sporta pārraides. Fani piedzīvo prieku un sajūsmu ik reizi, kad viņiem ir iespēja skatīties savu mīļāko sporta veidu. Sporta bārs Optibet ir noskaidrojis 11 pazīmes, kas liecina – Tu esi īsts sporta fans. Ieskaties, iespējams, kāda no tām atbilst arī Tev?

 • Pārbaudiet, vai ātrais aizdevums bez ķīlas var būt noderīgs arī Jums!

  Foto: Shutterstock.com

  Plānojot ikmēneša budžetu, svarīgi ņemt vērā negaidītu tēriņu varbūtību. Mūsdienās ir divi veidi, kā tikt galā ar neieplānotām situācijām - izmantot iekrājumus vai aizņemties īstermiņā. Ne visiem ir pieejams pirmais variants, tāpēc ātrais aizdevums bez ķīlas ir stabili pieprasīts. Uzziniet šajā rakstā, kā ir iekārtots kredīts bez ķīlas nodrošinājuma, kur to meklēt un kā izvērtēt aizdevuma nepieciešamību konkrētā situācijā!